WeChat nasıl açılır?Instagram –
Facebook
telgraf

Kanton Fuarı ve Toptancı Pazarları
Guangzhou ve Shenzhen

Çin’e özel turlar için şunu yazın:
E-posta [email protected]
veya WeChat nitzer içinde

#wechat #witch # nasıl açılır

WeChat nasıl açılır?
Bu videoyu özellikle çekiyorum çünkü böyle bir sorun vardı. Zaten WeChat’e sahip olan ve şimdi kaydetmeye çalışan birçok kişi. WeChat hesapları engeller. Ne yapmalı
WeChat’i 6 aydan eski olan bir kullanıcının onayına ihtiyacınız var. Wichat’ı olan arkadaşlarınızdan birini bulmanız ve ona yardım etmesini istemeniz gerekir.
WeChat sizden “çözme” onaylayabilecek bir arkadaşınızın telefon numarasını belirtmenizi isteyecektir – çözme, hesabınızın kilidini açmanıza yardımcı olur. Ve bu arkadaşınıza bunu anlatmanız ve ondan aşağıdakileri yapmasını istemeniz gerekir. Wichat kişilerinize “WeChat ekibi” veya “WeChat ekibi” yazmanız gerekir – İngilizce veya Rusça hangi dilde konuşuyorsunuz? Aramada, yazın, bulun, tıklayın, bağlantıyı takip edin ve Vichat ekibinde bir arkadaşın engellemesini kaldırma, bir arkadaşınızın bir hesap kilidini açmasına ve bir arkadaşınızın kaydolmasına yardımcı olma seçeneği olacaktır. Bu seçeneği kullanıyorsunuz. Bir kişi size telefon numaranıza bir istek gönderirse, birisinin sizden kilidini açmanızı istediği bir bildirim alırsınız ve bu kişiyi tanımlayabildiğimi onaylarsınız, onu tanırım ve WeChat onun için çalışmaya başlar. Ancak, ne yazık ki, bu kilit açma seçeneği her kişi için sınırlı sayıda geçerlidir. Yani, bir çok insana yardım edemezsiniz, bir kişiye yardım edebilirsiniz, ancak ayda ne kadar olduğu açık değildir. Yani, sınırınızı zaten aştınız. Burada, bir kişinin bir hesabın kilidini açmasına yardımcı olduğumda bana yazdı, ancak bir sonraki hesap yardım edemedi. Büyük olasılıkla, ayda bir deneme, ama kesin olarak bilmiyorum.
WeChat’i uzun süredir kaydeden ve 6 aydan fazla süredir arkadaşlarınızla iletişime geçin. Bunları telefon numarasından girin, WeChat Ekibine giriş yapmalarını, sizi onaylamalarını ve hesabınızı çözmelerini isteyin, bunu önerebilirim.
Sizin için yararlı olsaydı, o zaman YouTube kanalıma abone olun, arkadaşlarınızla paylaşın, sizin için her şey, Çin ile çalışanlar için, birçok yararlı yaşam hackleri olacak.

Ayrıca diğer videolara bakın:

Çin ile iş için WeChat

RMB’de WeChat cüzdanı ve ödeme sağlayıcıları nasıl açılır?

Kanton Fuarı’nda Çin’den Küçük İşletme Ekipmanları

OPENCHINA turunda Kanton Fuarı’nda yeni ev aletleri

Hong Kong’da HKTDC 2018’den Yeni Elektronikler

Çin’in yaratıcı insanlar için fırsatları. Sanatçılar Köyü Dafeng

Guangzhou şehir merkezinde Xianqun Rebel Bölgesi

Vlog # 10 Tianjin’deki en güzel Binhai kütüphanesi

47 dakika içinde Hong Kong’dan Guangzhou’ya! Lantau Adası’nda büyük Buda

Hong Kong’da 1 günde ne görülmeli? Victoria Peak, Yıldızlar Bulvarı ve Lan Kwai Fong

Çin’de monowheel turu. Ivan electroway.ru ile röportaj

Çin’de zanaat var mı? Shenzhen zanaat bira tadımı. Nikolai Volodkevich NBeer ile söyleşi

Alibaba, Aliexpress ve Çin ile elektronik ticaret gelişimi. Denis Makkaveev ile röportaj

Çin’den büyük zincirlere mal nasıl satılır? Artyom Stepanchuk ve Çin İş Topluluğu Hakkındaki Gerçekler

==========================

Yazarın Canton Fuarı’na ve Guangzhou Andrei Ilyenko’nun toptan pazarlarına iş turu. Turun koşulları, fiyatları ve detayları ile bağlantıdaki koltukların rezervasyonu:

Çin’de malların kalite kontrol hizmeti hakkında ayrıntılar, bağlantıda muayene için bir başvuru bırakın:

Çin’e bireysel bir seyahat, markanızı Çin ile başlatmaya yönelik istişareler ve koçluk için – e-posta için bir başvuru gönderin
[email protected]

Blogumda Çin ile iş hakkında daha fazla malzeme www.openchina.com.ua

KakRazblokirovatWechat # # # WechatRazblokirovatAkkaunt WechatRegistratsiya2019 #WeChat # # WechatVoyti WechatPomosch #WechatTeam # ProblemyPriRegistratsiiVWechat KakUstanovitWechat # # # WechatProblemy WechatVKitae KakZaregistrirovatsyaVWechat # # # WechatZablokirovali WechatVRossii KakRazblokirovatVichat # # # KakUstanovitVichat VichatKitay VichatRegistratsiya # # # ZablokirovaliVichat Vichat # # WechatAkkaunt WechatRegistratsiya

.