Tannaz ile Tango | Promosyon | Tannaz Irani ile Komedi Sohbeti | Kurbağalar HD‘Lehren Android Uygulamasını’ indirin –

Tannaz ile Tango ŞİMDİ 19 Şubat’tan itibaren Chat Host Tannaz Irani ile yeni bölümlerle başlıyor. Gösteriye ilk gelen konuk, Bollywood filmi Aiyaary’nin de 16 Şubat 2018’de gösterime girmesi planlanan Manoj Bajpayee olacak.

FrogsLehren, tanınmış televizyon oyuncusu Tannaz Irani’nin aktörlerden ve yönetmenlerden müzisyenlere ve komedyenlere kadar eğlenceli bir dizi olan ‘Tannaz’lı Tango – Hayatın zirvesine çıkacağız’ adlı bir komedi sohbet gösterisi sunuyor. , büyüleyici dedikodular ve iç Sohbetler. En sevdiğiniz ünlüleri içten dışa tanıma şansını yakalayın.

Sadece bir ünlü ile çizim odanızda serinlemek ve onu konuşmak, gülmek, kirli şakalar üzerinde çatlamak ve sadece eğlence dolu deli bir zaman var duymak ister misiniz?

O zaman doğru yerdesiniz …
Ayrıca, en sevdiğiniz ünlü hakkında daha fazla bilgi edinin ve daha fazla eğlenmek için onlarla takılın. Profesyonel olarak neyle ilgili olduklarını biliyoruz ama TANNAZ biraz daha derine iniyor ve gerçek hayatta neye benzediklerini öğreniyor. Onlarla takılmak ve eğlenmek istemez misiniz?

Resmi Web Sitemize Giriş Yapın:
Facebook:
twitter:
Bizi Dailymotion’da takip edin: