Kategoriler
yabancı görütülü chat

Sohbet Uygulamalarındaki Onay İşaretleriWhatsapp veya Facebook Messenger gibi sohbet uygulamalarında mesaj gönderdiğimizde, genellikle mesajın teslim durumu hakkında bize bir şeyler söyleyen bir onay işareti görürüz. Bu sembollerin ne anlama geldiğine dair geniş bir fikrimiz olsa da, bu teknik açıdan tam olarak neyi yansıtıyor? Bu şaşırtıcı derecede karmaşık! = 0612 TV = 0612 TV, NERDfirst.net’in bir alt projesidir, eğitici bir YouTube kanalıdır. 2008’de başladık, şimdi Programlama, Algoritmalar ve Hesaplama Teorileri, Bilgisayar Grafikleri, Fotoğrafçılık ve FFMPEG, Deshaker, GIMP ve daha fazlası gibi yazılımları kullanmak için Özel Kılavuzlar gibi alanlardan çok çeşitli konuları ele aldık! Konaklamanızın keyfini çıkarın ve gelen kutuma bir yorum veya kişisel mesaj bırakmaktan çekinmeyin =) Çalışmamı beğendiyseniz abone olmayı unutmayın! Gördüğün gibi mi? Bana bir kahve al → 0612 TV Resmi Yazısı: Hakkımda daha fazla bilgi: Resmi Twitter: = NERDfirst = NERDfirst, YouTube videolarının ötesine geçmeme, uygulama ve oyun geliştirme gibi alanlara girmeme izin veren bir proje. Ayrıca resmi 0612 TV blogunu ve diğer kaynakları içerecektir. Bu alanı izleyin ve daha fazla güncelleme için bu kanalda gözlerinizi dört açın! —– Sorumluluk Reddi: Lütfen bu kanalda herhangi bir bilginin iyi niyetle sağlandığını, ancak tüm içeriğin %100 doğruluğunu / doğruluğunu garanti edemediğimi unutmayın. Bu kanala katkıda bulunanlar, bilgileri kullanımınızdan kaynaklanan olası sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

TEST

“Sohbet Uygulamalarındaki Onay İşaretleri” için 20 yanıt

WhatsApp relies on servers although it may mislead how it works by using end-to-end encryption required to view files (while both sides are online)

ORIGINAL: (WhatsApp doesn't rely on servers anymore (chat), for future viewers (is peer-to-peer now, that's why you have to wait for pictures for ex.))

The style of today's video is a little different! Let me know how you like it =) Depending on the reception we may move towards the style next year!

EDIT: PSA – If you have a question, please post it as a new comment, not as a reply to one of my earlier comments here. YouTube does not reliably notify me of the latter, which means I may miss your message!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: