Snapchat’te Snap Oyunlar Nasıl Bulunur ve Oynanır! Yeni Özellik 2019Snapchat, kullanıcıların sohbetleri içinde oyun oynamasına izin veren harika bir yeni özelliğe sahiptir! Snapchat’te Snap Games’i nasıl bulacağınızı ve oynayacağınızı öğrenmek için bu videoyu izleyin.

Öncelikle oyunların nerede bulunabileceğini inceleyelim. Şu anda sohbet oyunlarında yalnızca Snap Oyunlar oynayabilirsiniz. Bir arkadaşınızla veya bir grup arkadaşınızla oyun oynamak için onlarla sohbetinizi açın. Arkadaşlarınız olmadan oynamak istiyorsanız, kendinizle sohbet etmeye başlayın. Bir sohbeti açtığınızda, sağ tarafta, klavyenin üstünde bir roket simgesi görürsünüz. Snap Games’e erişmek için roket gemisine dokunun. Burada Tiny Royale, Snake Squad ve Bitmoji Party gibi hangi oyunların mevcut olduğunu göreceksiniz. Gördüğünüz oyunlar, sohbetinizde kaç kişinin bulunduğuna ve hangi cihaza sahip olduğunuza bağlı olarak değişebilir. Oynamaya başlamak için oyunun yanındaki Oynat’a dokunun.

Seçtiğiniz oyun başlayacaktır. Oyunun nasıl oynanacağına dair talimatlar, ilk açışınızda ekranınızda görünecektir. Seçtiğiniz oyunu oynamak için talimatları izleyin. Ekranınızda düğmeler olacak veya hareket denetimlerine hafifçe vuracaksınız. Alışmak biraz zaman alabilir, bu yüzden gerçekten asmak önce birkaç kez denemek için bekliyoruz. Bitmoji Partisi’nde bu “Spin Oturumu” mini oyun süper zor! Oyun oynamayı bitirdiğinizde, oyunu durdurmak için sağ alt köşedeki X işaretine dokunun. Kapatmak için Oyundan Çık’a dokunun. Belirli bir sohbette bir oyun oynadıktan sonra, oyun simgesi sohbetinizde kalacaktır, böylece geri döndüğünüzde sizin ve arkadaşlarınızın oyuna geri dönmesi kolay olacaktır!

Yeni Techboomers ürün serimize göz atın! Techboomers logosunu gömlekler, kapüşonlar, kupalar ve daha fazlasında sallayın!

Bugünün en popüler web sitelerinde ve uygulamalarında 100’den fazla ücretsiz kurs için ziyaret edin! .