Snapchat’e 24 saat boyunca mesaj nasıl kaydedilir?Kaybolan konuşmaların kesinlikle avantajları vardır, ancak bazen söylediklerinizi hatırlamak zor olabilir. Muhtemelen “Sohbetlerimi Snapchat’e kaydedebilir miyim?” Uygulamanın son özelliği bunu mümkün kılar. Onları 24 saat boyunca saklayabilirsiniz. Bilmen gereken bu.

Snapchat kullanıcılara bireysel sohbet mesajlarını 24 saate kadar tutma seçeneği sunuyor. Normalde sohbet mesajlarınız açıldıktan sonra kaybolacaktır. Neyse ki artık durum böyle değil. En kötü şey, anlık bir sohbetin ortasında olmak ve sonra ne hakkında konuştuğunuzu veya konuştuğunuz kişinin en son ne olduğunu unutmaktır. Bu yeni Snapchat özelliği, sohbetlerinizi 24 saate kadar saklamanızı sağlar.

Özellik otomatik olarak açılmaz. Bu yeni özellikten yararlanmak için özelliği her bir Sohbet için etkinleştirmeniz gerekir. Yapması oldukça kolaydır:

1. Snapchat uygulamanızı açın ve istediğiniz sohbete gidin.
2. Sol üst köşedeki üç beyaz çizgiye tıklayın. Bu, sohbet ayarlarınızı açacaktır.
3. “Sohbetleri sil” i tıklayın, iki seçenek görünecektir. İlk seçenek, “Görüntüledikten sonra” sohbetlerini silmenizi sağlar. Snapchat varsayılan olarak bu ayardır. “İzledikten 24 saat sonra” yı seçin. Bu seçenek, belirlenen sohbetteki mesajları 24 saat boyunca görüntülemenizi sağlar.

Artık konuşmada son söylediğin şeyi hatırlamak zorunda değilsin.