Snapchat Örümcek Filtresi ile Çocukları Korkutuyor | Derlemeİnsanlar bu Snapchat örümcek filtresiyle çocuklarını korkutmaya başladı. Bazı videolara bakın!

Twitter kullanıcısı AmirafromForestGate (@Munyajiri), korkunç Snapchat filtresine tepki gösteren yeğeninin bir videosunu paylaştı. “Hayır, yeğenlerimin yüzündeki strese bak. Eğer yakınlarda küçük bir çocuğunuz varsa hahaha aynı filtreyi kullanın. Hadi bir iplik yapalım ve aptal çocukların ne olduğuna gülelim.” Sonra insanlar Twitter’da kendi videolarını paylaşmaya başladı.

V Daha fazla viral video için kanalımıza abone olun:

Twitter Bizi Twitter’da takip edin:
    ✗ Popüler Videolar: @TrendingTClips
    ✗ Motivasyon Alıntıları: @WisdomFighters
    ✗ Ücretsiz Müzik Tanıtımı: @RadiozityMusic

? Yorumlar YouTube tarafından devre dışı bırakılmıştır. Üzgünüm!

“İnanılmaz derecede gerçekçi filtreler, özellikle Cadılar Bayramı’nda korkan çocuklarının tepkilerinden zevk alan ebeveynlerle sosyal medyayı süpürüyor. Gururlu bir amca, korkmuş bir akrabasının yüzünün bir videosunu paylaştı. Onun videosu ve bunun gibi diğerleri, özellikle araknofobi muzdarip olanlar arasında, örümcek korkusu olmak üzere, Twitter’dan bazılarının uyarılarını başlattı.

“Ebeveynler, çocuklarının büyük bir örümceğin yüzünde sürünmekte olduğunu düşünmelerini sağlayan Snapchat filtresini deneyen videolar yayınlıyorlar ve izlemesi zor. Böyle bir deneyimin bile yaşam boyu korkuya neden olabileceğini söylemek abartı olmaz. Örümcekler. Bu nasıl komik? Bunu yapan ebeveynler: Kafanı salla. Bu hiç hoş değil, “Today’s Parent dergisi bloglarına yazdı.

Kaynak: Twitter (Tara Mhitsu, Carlee Hanley, Lesley Hernandez, César Valverde, Kira Cook)

Müzik: Kevin MacLeod tarafından Mutlu Arı, Creative Commons Atıf lisansı (
Kaynak:
Sanatçı:

# TwitterClips #Snapchat #Viral.