R បង្កើត គណនី WeChat ពេល ចេញ អោយ QR Kodunu Tara – QR Kodunu Taramak için WeChat hesap isteği nasıl oluşturulurWe ចំណាំ ះ ការ ដាក់ Şifre WeChat គឺ ត្រូវ ដាក់ ចាប់ពី 8 ខ្ទង់ ឡើង មាន អក្សរ មាន ឬ មាន សញ្ញា ពិសេស ផ្សេងៗ បាន អាច ទៅមុខ ទៀត បាន។

C ចេញ នេះ បងប្អូន យល់ដឹង ពីៈ វិធី បង្កើត កម្មវិធី account WeChat Uygulaması ពេល ចេញ អោយ QR Kodunu Tara – WeChat hesap isteği nasıl oluşturulur QR Kodunu Tara. Bu film, WeChat hesabını nasıl kullanacağınızı ve kaydettireceğinizi gösterecek ve kullanıcıdan WeChat kullanarak QR kodunu taramasını isteyecektir.

Kanalımızı beklediğiniz için teşekkür ederiz. Daha fazla videomuz için lütfen Bana Abone Olun.

www.youtube.com/BKHMedia
www.facebook.com/BKHMedia

02/04/2016 Abone ol 0
07/05/2017 Abone ol 3
13/06/2017 Abone ol 33
12.12.2017 Abone ol 333

Daha fazla Film Bağlantısı için: WeChat Uygulaması nasıl kullanılır ve kaydedilir, Tarama QR Kodu ile Wechat Hesabı Nasıl Oluşturulur, WeChat, QR Kodu Tara, QR Kodu Tara WeChat, Wechat’in QR kodunu Tarama İsteği, WeChat KH Uygulaması, WeChat Uygulaması Özgür yazılım, WeChat Uygulaması, Akıllı Telefon WeChat Uygulaması, WeChat sohbet dünyasını kullanma ve kayıt hesabı, Telefon Numarası ile WeChat Uygulaması nasıl oluşturulur, Wechat Uygulaması QR kodu gerekli. .