Peppa Pig Resmi Kanalı | Peppa Arkadaşlarla OynuyorEn İyi Arkadaşlar 0:00 – 2:27
Peppa’nın en iyi arkadaşı Suzy Sheep, öğleden sonra Peppa’nın evinde oynamaya geliyor. Peppa, George’un katılmasına izin vermez. Oyunların sadece büyük kızlar için olduğunu söylüyor. George çok üzücü, ancak Peppa ve Suzy doktorlar ve hemşireler oynamak istediklerinde, George hasta olmaktan çok mutlu – özellikle Mumya Domuzu ona kurabiye getirdiğinde.
Oyun grubu 2:28 – 4:22
George bugün oyun grubunda Peppa’ya katılıyor. Peppa, George’un orada olmasını gerçekten istemiyor. Ne de olsa onun oyun grubu. George geldiğinde, tüm Peppa’nın arkadaşlarına anında vurur. Peppa’nın “parlak” olduğunu düşünüyorlar! Peppa, küçük kardeşi ile o kadar gurur duyuyor ki, o da parlak olduğuna karar veriyor – o parlak küçük kardeşi.
Süslü Elbise Partisi 4:22 – 6:27
Peppa ve George süslü bir parti yapıyorlar ve tüm arkadaşları davet ediliyor. Peppa peri prenses gibi giyinmiş ve George korkunç bir dinozor. Peppa’nın en iyi arkadaşı Suzy Sheep bir hemşire, Danny Dog bir Korsan, Candy Cat bir cadı, Pedro Pony bir palyaço ve Rebecca Rabbit… bir havuç! Peppa en iyi kostümü yargılamak zorunda ve kendini seçmemeyi oldukça zor buluyor.
Bale Dersleri 6:28 – 8:08
Peppa, ilk arkadaşları ile ilk bale dersinden heyecan duyuyor. Madam Gazelle onlara kuğu gibi nasıl zarafetle ve güzelce dans edeceklerini öğretir. Peppa eve geldiğinde, Mumya Domuzu, Baba Domuz ve George’a bale yapmayı öğretmeye karar verir, ancak Mumya Domuzu ve Baba Domuzun kendi birkaç bale hareketini bildiklerini öğrenmekten şaşırır.
Emily Fil 8:09 – 10:14
Peppa ve arkadaşları bugün oyun gruplarında. Madam Gazelle yeni bir öğrenci, Emily Elephant’ı tanıttı. Herkes Emily’nin arkadaşı olmak istiyor çünkü yapı taşlarında çok iyi ve gövdesi ile çok gürültülü bir ses çıkarabiliyor. Peppa ve Emily ortak bir şeyleri olduğunu keşfeder: ikisi de çamurlu su birikintilerinde yukarı ve aşağı atlamayı severler.
George’un Arkadaşı 10:15 – 12:10
Rebecca Rabbit’in George ile aynı yaştaki Richard adında küçük bir rahatsızlığı var. George ve Richard’ın her birinin bir oyuncak dinozoru var, ancak George ve Richard oyuncaklarını paylaşmada çok iyi değiller. Mumya Domuzu, George ve Richard’a tıpkı büyük kız kardeşleri gibi birlikte oynarlarsa oyun alanında çok daha fazla eğlenebileceklerini gösterir.
Spor günü 12:11 – 14:10
Peppa’nın oyun grubunda Spor Bayramı. Koşma, atlama ve “savaş römorkörü” de dahil olmak üzere birçok heyecan verici etkinlik var. Daddy Pig, Peppa’ya önemli olanın kazanmanın değil, katılmanın olduğunu söyledi. Peppa da aynı fikirde ama yine de gerçekten, gerçekten bir ödül kazanmak istiyor.
Arkadaş gibi davran 14:11 – 16:36
Suzy Sheep, Peppa ile oynamaya geldi. Suzy, “Aslan Aslan” adında bir taklit arkadaş yaptı. Peppa Leo’yu göremez ama Suzy, Leo’nun kükreme sevdiğini ve giyinmeyi sevdiğini açıklar. Peppa şimdi Leo’yu görebileceğine karar veriyor. Mumya ve Baba Domuz bile oyunla birlikte oynuyor. Ancak Peppa’nın küçük kardeşi George, Leo’yu göremez ve biraz dışlanmış hisseder.
Dens 16:37 -18: 51
Peppa ve George ağaç evlerinde oynuyorlar. Peppa’nın arkadaşları oyuna geliyor ama Peppa ağaç evine sadece kızların girebileceğine karar veriyor. Böylece, Büyükbaba Domuz, erkekleri kendi kale gibi bir kale inşa eder. Kızlar ağaç evlerinde kalmak istiyorlar ve erkekler kalelerinde kalmak istiyorlar. Ama yağmur yağmaya başladığında ve bahçe çamurlu su birikintileriyle kaplandığında, zihinlerini değiştirir ve birlikte oynamak için acele ederler. Sonuçta, herkes çamurlu su birikintilerinde yukarı ve aşağı atlamayı seviyor!
18:52 – 20:05
Kavga 20:06 – 22:35
Pijama partisi 22:36 – 25:04
Richard Tavşan Oynamaya Geliyor 25:05 – 27:34
Freddie Fox 27:35 – 29:31
Yağmurlu Gün Oyunu 27:36 – 30:53
Bahçe Oyunları 30:54 – 32:55
Chloe’nin Büyük Arkadaşları 32:56 – 33:55
YouTube’daki Resmi Peppa Pig kanalına ve Peppa’nın evine hoş geldiniz! En özel Peppa hayranlarını bile mutlu etmek için bölümler ve derlemeler içeren bir Peppa dünyası oluşturduk. Zevk ve abone olmayı unutmayın.

YouTube’da Peppa’ya abone olun ►

Resmi Peppa Pig Web Sitesi ►

Peppa Pig’i Twitter’da takip edin ►

Global Facebook ►

İngiltere Facebook ►

Pinterest ►

Peppa olayları hakkında bilgi edinin Peppa hediyeleri ve diğer her şey Peppa ►

Sınırlı sayıda Muddy Puddles DVD satın almak için buraya tıklayın ►
☆ ABD’de misin? Peppa Pig DVD’lerinizi şimdi satın alın!
PEPPA PIG © ASTLEY BAKER DAVIES LTD / EĞLENCE BİR UK LTD 2003.
Peppa Pig, Mark Baker ve Neville Astley tarafından yaratıldı.
#Peppa #PeppaPig #PeppaPigİngilizce

Peppa Pig ve arkadaşları ile eğlenin: Suzy Sheep, Rebecca Rabbit, Danny Dog, Candy Cat, Pedro Pony, Zoe Zebra, Emily Elephant, Freddy Fox, Kylie Kanguru, Wendy Wolf, Gabriella Keçi, Gerald Zürafa, Molly Mole, Belinda Bear , Delphine Eşek, Peggi ve Pandora Panda, Mandy Fare, Simon Sincabı! .