Opera Mini tarayıcı ile veri kaydetmeOpera Mini – Dahili haber besleme ve video indiricisine sahip bir mobil tarayıcı!
Opera Mini, sadece bir tarayıcıdan çok daha fazlasıdır – haberleri okumaya, video indirmeye ve daha fazlasına – veri kaydederken hazır olun! Ücretsiz sahip ol:
 

Yeni Opera Mini tarayıcısı var mı?
Opera Mini, dünyanın en popüler mobil tarayıcılarından biridir. Bu hızlı mobil tarayıcı reklamları engeller ve size veri kazandırır. Benzersiz sıkıştırma teknolojisi, sayfaları daha hızlı yüklemenizi ve daha fazla video indirmenizi sağlar – ücretsiz.

Daha hızlı göz atın!
Opera Mini ile herhangi bir internet bağlantısında yüksek hızda çalışmak üzere geliştirilmiş, piyasadaki en hızlı mobil tarayıcılardan birine sahip olursunuz. Yani, ister Filipinler’de ister Londra’nın şehir merkezinde tenha bir adada olun, tarayıcıya yerleşik benzersiz sıkıştırma teknolojisi sayesinde en yüksek hızda göz atacaksınız.

Hız testlerimiz Opera Mini’nin Chrome ve UC tarayıcısı gibi diğer mobil tarayıcılardan çok daha hızlı olduğunu gösteriyor. Aşırı tasarruf modundaki Opera Mini, web sayfalarını Chrome’dan% 72 ve UC tarayıcıdan% 64 daha hızlı yükler.

Tarayıcıyı nasıl bu kadar hızlı yaptığımızı merak ediyor musunuz? Benzersiz sıkıştırma teknolojisine ek olarak, tarayıcıya bir reklam engelleyici oluşturduk. Reklamlar olmadan, web sayfaları çok daha hafiftir – bunları yüklemek zaman almaz. Hepsi kazan, kazan, değil mi? İstediğiniz içeriği elde edersiniz – sadece daha hızlı!

Android için hızlı bir mobil tarayıcı istiyorsanız, Opera Mini’yi denemenin zamanı geldi. Hakkında daha fazla bilgi

Haber almak
Opera Mini sizin için önemli olan haberleri doğrudan tarayıcıya getirir. Haber akışı, ne tür içerikleri sevdiğinizi fark eder ve size daha fazlasını sunar. Tarayıcıdaki çeşitli haber kanallarını kaydırın, favori kanallarınıza abone olun ve daha sonra okumak için hikayeleri kaydedin.

Bu mobil tarayıcının dünyaya yetişmeyi heyecan verici bir yolculuk haline getirdiğini göreceksiniz – sıkıcı şeylerin ötesine geçmenize gerek yok.

Videolar indir
Opera Mini’nin indirme yöneticisi, mobil kullanıcılarımıza resimler ve videolar da dahil olmak üzere web içeriği indirirken daha fazla güç ve kontrol sağlar.

Ayrıca, ortalama bir telefonun belleği daha yüksek olduğundan, insanlar telefonlarına giderek daha fazla video indiriyor. Mobil kullanıcılar, videoyu iyi işleyen bir tarayıcı istiyor ve mobil tarayıcıları kalabalığın bir adım önünde yapıyor. Opera Mini’nin indirme yöneticisiyle şunları yapabilirsiniz:

– Aynı anda indirdiğiniz dosya sayısını kontrol edin.
– Büyük dosyaları indirirken 15 MB’tan fazla uyarı alın.
– İndirme konumunu seçin.

Reklamları engelle
Çevrimiçi reklamlar değerli ekran alanı kaplar, taramayı yavaşlatır ve kullanıcının veri faturasına ekler. Mobil kullanıcılarımıza daha iyi bir tarama deneyimi sunduğu için Opera Mini’ye bir reklam engelleyici ekledik.

Opera Mini ile göz atmak, kullanıcıların tarayıcıya müdahaleci ve veri israf eden reklamları ve ağır izlemeyi engelleyerek daha yüksek bir hızda sörf yapabileceği, ekstra veri ücretlerini atlayabileceği ve internet paketlerini daha da uzatabileceği anlamına geliyor.

Opera Mini artık web sayfalarını reklam engelleyicinin devre dışı bırakıldığından% 40 daha hızlı yüklüyor.

Maliyet konusunda bilinçli kullanıcılar, çevrimiçi reklamları kaldırmanın veri faturası üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğunu duymaktan memnuniyet duyacak ve kullanıcılara çok fazla veri tasarrufu sağlayacaktır. Reklamları engelleyerek, Opera Mini kullanıcıları varsayılan veri tasarruf sıkıştırma modunun üstünde veri tasarrufunda% 14’e varan oranlarda daha fazla başarı elde edebilir, böylece kullanıcının mobil veri planından daha az kesinti elde edilir.

Daha hızlı göz atmak ve verileri ücretsiz kaydetmek için reklam engelleyicili bir mobil tarayıcı edinin:

Verilerinizi genişletin
Opera Mini’nin benzersiz sıkıştırma teknolojisi, istediğiniz web sayfası için web sayfası içerik verilerini orijinal boyutunun% 10’una küçülterek her gün büyük miktarda veri tasarrufu sağlar. İki moddan birini seçerek, kullanıcılar farklı ağ koşulları için veri sıkıştırmalarını optimize edebilir.

Veri tasarruf modumuz, web sayfalarını sayfa ekranını etkilemeden sıkıştırır ve 3G veya Wi-Fi ağlarında web’de gezinmek için mükemmel bir moddur.

Aşırı mod, web sayfalarını yoğun bir şekilde sıkıştırır ve kullanıcılara çok az mobil veri kullanırken çok yüksek hızlı bir internet deneyimi sunar. Bu mod, kullanıcıların yavaş ağ koşulları yaşadıkları veya yalnızca veri planlarının daha uzun süre dayanmasını istedikleri zamanlar için idealdir.

Opera Mini’de daha fazlası var – Google Play’de ücretsiz edinin.

Video komut dosyası:
Yeni Opera Mini tarayıcısı var mı?
Daha hızlı göz atın!
Haber almak
Videolar indir
Reklamları engelle
Verilerinizi genişletin
Opera Mini’de daha fazlası var
Şimdi ücretsiz indirin
Google Play’e katılın
Uygulaması Store’dan indirin.