Omegle YasağıOmegle’ı her zamanki gibi kullanmada sorun mu yaşıyorsunuz? (Alternatif:) Bu Video klipte, kadınlarla konuşmak ve bir omegle banının nasıl elde edileceğini araştırmak için uğraşabileceği birkaç tipik sorunu netleştireceğim.

Kesinlikle tarayıcılar, yasaklar, bloklar, captcha’lar, siyah ekranlar ve bağlantı hataları hakkında konuşacağım!

Başlangıç ​​olarak, en bariz olanlardan biriyle başlayalım: Aslında olası kötü davranışlar için yasaklandınız. Bu aslında yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelmez. Basitçe, ip adresinizdeki biri omegles tadı için biraz açık olabilir anlamına gelir. Ama ev arkadaşınız suçlu olursa olsun – engellenmiş olursunuz.

Bir kez daha bağlanmanın tek yolu, IP’nizi bir VPN ile beklemek veya dönüştürmek veya web bağlantınızı kesmektir.

Şu anda bir VPN kullanıyorsanız, aşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz – korkulan “web sunucusuna bağlanamıyor” hatası. Bu aslında kişilerin tanınmış VPN’lere bağlanmasına izin vermeyeceklerini bildirir.

Farklı bir Web sunucusu veya VPN Şirketi deneyin.

Üçüncü hatanın, omegle’da yeni bir kişiye ne kadar hızlı bir şekilde bağlanmaya çalıştığınızla bir ilgisi var. Ayrıca hızlıysanız, bir recaptcha alırsınız.

Bu genellikle, omegle’ın engellemediği bir VPN kullanıyorsanız gerçekleşir. Neden? Çünkü diğer kişiler aynı VPN’yi aynı anda kullanıyor!

Çözüm – çeşitli bir VPN denemek veya sorunun daha kısa bir süre içinde devam edip etmediğini görmek.

Öte yandan botlar son derece rahatsız edicidir. İnternet sitelerini tanıtmak için varlar. Onlardan kaçınabilirsiniz, ancak farklı bir ülkeye geçerek onları önlemek idealdir
tarayıcıların çoğunluğu sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde aktiftir.

Elbette, bu sorunlara tamamen alternatif bir seçenek var: Omegle’den kaçının ve aynı zamanda işlev gören rastgele bir konuşmayı deneyin. Aslında sizinle konuşmak isteyen çekici kadınlarla sohbet etmenin tadını çıkarabileceğiniz Chatsurprise gibi bir Konuşma Alternatifi.

Afterall, ne kadar etkileyici noktaların olabileceğini tam olarak gözlemlediğinizde kesinlikle harika hissedeceksiniz.