Omegle Tarafından Engellenmemiş Nasıl GidilirOmegle’ın engellenmesini kaldırma konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? (Alternatif:) Bu videoda, bayanlar ile konuşma arayışlarında karşılaşabileceğiniz birkaç tipik sorunu açıklığa kavuşturacağım!

Botlar, yasaklar, engeller, captcha’lar, siyah ekranlar ve bağlantı hataları hakkında konuşacağım!

Her şeyden önce, en bariz olanlardan biriyle başlayalım: Uygulanabilir kötü davranışlar için yasaklandınız. Bu aslında yanlış bir şey yaptığınızı göstermez. Bu sadece, ip adresinizdeki birisinin beğenmek için biraz fazla açık olabileceği anlamına gelir. Oda arkadaşınızın suçlu olması önemli değil – engellendiniz.

Tek yöntem bağlantısı bir kez daha bir VPN ile veya net bağlantınızı ayırarak IP’nizi beklemek veya değiştirmek.

Zaten bir VPN kullanıyorsanız, aşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz – korkulan “web sunucusuna bağlanamıyor” hatası. Bu aslında kişilerin tanınmış VPN’lerle iletişim kurmalarına izin vermeyeceklerini bildirmektir. Çeşitli bir Web sunucusunu veya VPN Şirketini deneyin.

Üçüncü hatanın, omegle’daki yeni bir kişiye ne kadar hızlı bağlanmaya çalıştığınızla bir ilgisi var. Çok hızlıysanız, bir recaptcha alırsınız.

Bu genellikle omegle’ın gerçekten engellenmemiş bir VPN kullanıyorsanız gerçekleşir. Neden? Diğer kişiler aynı VPN’yi aynı anda kullandığından!

Çözüm … iyi, farklı bir VPN denemek ya da sorunun çok daha kısa bir süre içinde devam edip etmediğini görmek.

Diğer taraftan tarayıcılar çok rahatsız edicidir. Web sitelerini pazarlamak için oradalar. Onlardan kaçınabilirsiniz ancak birçok robot sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde enerjik olduğu için farklı bir ülkeye geçerek onlardan kaçınmak idealdir.

Elbette, bu sorunlara tamamen alternatif bir seçenek var: Omegle’ı atla ve çalışan rastgele bir konuşmayı dene. Sizinle konuşmak isteyen güzel kadınlarla sohbet etmenin keyfini çıkarabileceğiniz Chatsurprise gibi bir Konuşma Alternatifi.

Afterall, engeli kaldırıldıktan sonra tam olarak ne kadar harika olabileceğini gördüğünüzde kesinlikle çok iyi hissedeceksiniz.