Omegle Sunucuya bağlanamıyor :( YARDIM !!Omegle’ı her zamanki gibi kullanmada sorun mu yaşıyorsunuz? (Alternatif:) Bir kısıtlama çözümü mü arıyorsunuz? Bu Video klipte, birilerinin bayanlar ile sohbet etme arayışlarında karşılaşabileceği birkaç yaygın sorunu açıklığa kavuşturacağım!

Tarayıcıları, yasakları, engelleri, captcha’ları, siyah ekranları ve bağlantı hatalarını kesinlikle tartışacağım!

Başlamak için, en belirgin olanlardan biriyle başlayalım: Uygulanabilir kötü davranışlar için yasaklandınız. Bu, aksaklık yaptığınızı göstermez. Basitçe, ip adresinizdeki bir kişi omegles tadı için biraz açık olabilir. Ancak oda arkadaşınız suçlu olup olmadığı önemli değildir – engelli olursunuz.

Tek bağlantı, IP’nizi bir VPN ile beklemek veya değiştirmek veya internet bağlantınızı kesmektir.

Şu anda bir VPN kullanıyorsanız, bir sonraki problemle karşılaşabilirsiniz – korkulan “web sunucusuna bağlanamıyor” hatası. Bu aslında müşterilerin iyi bilinen VPN’lerle iletişim kurmasına izin vermeyeceklerini söylüyor. Çeşitli bir Web sunucusu veya VPN Tedarikçisi deneyin.

Üçüncü hatanın omegle’da yeni başlayan birine ne kadar hızlı bağlanmaya çalıştığınızla ilgili bir şey var. Ayrıca hızlıysanız, bir recaptcha alırsınız.

Bu genellikle, omegle’ın henüz engellenmemiş bir VPN kullanıyorsanız, gerçekleşir. Neden? Diğer insanlar aynı VPN’i aynı anda kullandığından!

Çözüm … farklı bir VPN denemek veya sorunun daha kısa bir sürede devam edip etmediğini görmek.

Robotlar ise son derece can sıkıcı. İnternet sitelerini pazarlamak için varlar. Bunları atlayabilirsiniz, ancak çoğu robot sadece ABD’de aktif olduğu için farklı bir ülkeye geçerek onları önlemek en iyisidir.

Açıkçası, bu sorunlara çeşitli alternatif bir çözüm var: Omegle’den kaçının ve aynı zamanda çalışan keyfi bir konuşma yapmaya çalışın. Aslında sizinle konuşmak isteyen muhteşem bayanlarla konuşmanın tadını çıkarabileceğiniz Chatsurprise gibi bir Sohbet Seçimi. Bir yasak düzeltmesi gerekmez!

Afterall, işlerin ne kadar şaşırtıcı olabileceğini fark ettiğinizde harika hissedeceksiniz, değil mi?