Omegle: Her seferinde recaptcha almak! [FIX]Omegle’ı her zamanki gibi kullanmakta zorluk çekiyor musunuz? (Alternatif:) Bir kısıtlama çözümü mü arıyorsunuz? Bu videoda, bayanlar ile konuşma arayışlarında karşılaşabileceğiniz birkaç ortak sorunu tartışacağım!

Kesinlikle robotlar, yasaklar, engeller, captcha’lar, siyah ekranlar ve ayrıca bağlantı hataları hakkında konuşacağım!

Başlamak için, en belirgin olanlardan biriyle başlayalım: Aslında, olası kötü davranışlar için yasaklandınız. Bu yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelmez. Sadece ip adresinizdeki bir kişi, biraz da sevme için açık olabilir. Ancak oda arkadaşınızın suçlu olması önemli değil – engellendiniz.

Tek yöntem bağlantısı bir kez daha IP’nizi bir VPN ile beklemek veya dönüştürmek veya net bağlantınızı ayırarak.

Bir VPN kullanıyorsanız, şu sorunla karşılaşabilirsiniz – korkunç “web sunucusuna bağlanamıyor” hatası. Bu genellikle müşterilerin bilinen VPN’lerle iletişim kurmasını sağlayamayacaklarını bildirir. Farklı bir Sunucu veya VPN Servis Sağlayıcısı deneyin.

Üçüncü hatanın tam olarak ne kadar hızlı bir şekilde omegle’da yeni biriyle bağlantı kurmaya çalıştığınızla bir ilgisi var. Ayrıca hızlıysanız, kesinlikle bir recaptcha alacaksınız.

Bu genellikle omegle henüz engellenmemiş bir VPN kullanıyorsanız oluşur. Neden? Çünkü diğer kişiler aynı VPN’yi aynı anda kullanıyor!

Hizmet … iyi, çeşitli bir VPN denemek veya sorunun kısa bir süre devam edip etmediğini görmek.

Robotlar ise son derece rahatsız edicidir. İnternet sitelerini pazarlamak için varlar. Ancak, çoğu tarayıcı sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde enerjik olduğundan farklı bir ulusa geçerek onları atlamak en iyisidir.

Doğal olarak, bu sorunlara çeşitli alternatif bir çözüm var: Bayan Omegle ve ayrıca çalışan rastgele bir sohbet deneyin. Sizinle konuşmak isteyen çekici kadınlarla sohbet etmek için gerçekten iyi vakit geçirebileceğiniz Chatsurprise gibi bir Konuşma Seçeneği. Kısıtlama onarımına gerek yoktur!

Afterall, işlerin ne kadar şaşırtıcı olabileceğini gördüğünüzde mükemmel hissedeceksiniz, değil mi?