Omegle Hatası Bağlanıyor: Ne yapmalı ?!Omegle’ı her zamanki gibi kullanmada sorun mu yaşıyorsunuz? (Alternatif:) Tipik bir sorun “hata bağlanma” sorunudur. Bir kısıtlama çözümü bulmaya mı çalışıyorsunuz? Bu Video klipte, büyük olasılıkla bir kadınlarla sohbet etme misyonunda ele alabileceği birkaç tipik sorunu açıklayacağım!

Tarayıcıları, yasakları, engelleri, captcha’ları, siyah ekranları ve bağlantı hatalarını kesinlikle tartışacağım!

Öncelikle, en belirgin olanlardan biriyle başlayalım: Aslında olası kötü uygulamalar için yasaklandınız. Bu, aksaklık yaptığınız anlamına gelmez. Basitçe, ip adresinizdeki biri de omegles tercihi için biraz açık olabilir. Oda arkadaşınızın suçlu olması önemli değil – engellendiniz.

Bir kez daha bağlanmanın tek yolu, IP’nizi bir VPN ile veya net bağlantınızı ayırarak beklemek veya değiştirmek.

Bir VPN kullanıyorsanız, bir sonraki sorunla karşılaşabilirsiniz – korkulan “sunucuya eklenemez” hatası. Bu, müşterilerin iyi bilinen VPN’lere bağlanmasına izin vermeyeceklerini bildiren temeldir. Farklı bir Web sunucusu veya VPN Tedarikçisi deneyin.

Üçüncü hatanın tam olarak ne kadar çabuk omegle’a bağlanmaya çalıştığınızla bir ilgisi var. Çok hızlıysanız, kesinlikle bir recaptcha alacaksınız.

Bu genellikle, omegle henüz engellenmemiş bir VPN kullanıyorsanız, oluşur. Neden? Diğer insanların aynı VPN’i aynı anda kullandığı için!

Seçenek … çeşitli bir VPN denemek veya sorunun çok daha kısa bir süre içinde olup olmadığını görmek.

Öte yandan botlar son derece sinir bozucu. İnternet sitelerinin reklamını yapmak için varlar. Onları özleyebilirsiniz, ancak birçok robot sadece ABD’de enerjik olduğu için çeşitli bir ülkeye geçerek onlardan kaçınmak en iyisidir.

Tabii ki, bu sorunlara bir çok alternatif çözüm var: Bayan Omegle ve çalışan rastgele bir konuşma deneyin. Sizinle konuşmak isteyen muhteşem kadınlarla konuşmak için iyi vakit geçirebileceğiniz Chatsurprise gibi bir Sohbet Seçimi. Bir yasak çözümü gerekli değildir!

Afterall, bağlantı hatası almazsanız ne kadar şaşırtıcı olabileceğini fark ettiğinizde çok iyi hissedeceksiniz.