Omegle FBI Uyarısı- Gerçek mi Sahte mi?Son zamanlarda omegle kullandınız ve şimdi yanlış bir şey yapmış olabileceğinizi vurguladınız mı? (Güvenli alternatif:)

Daha önce video klip sohbet platformu omegle’de olduysanız, orada neler olduğunu biliyorsunuz.

Belki de bu şüpheli davranışa ek olarak ilgi duydunuz ve hatta aslında “FBI Uyarısı” gibi görünen bir resmi bile aldınız.

Belki sohbet arkadaşınız size bile IP adresiniz olduğunu ve hayatınıza zarar verme yöntemlerini kullandığını söyledi.

Parlak tarafı şudur: Büyük olasılıkla şakalandınız! Sistemdeki bir çok insan konuşma arkadaşlarını korkutmaktan hoşlanıyor.

Yine de, sınavlar ve belki de endişeler olduğu konusunda bir soru yok.

Bir ekran görüntüsü almak için bir anahtar bile var, omegle üzerinde ne yaptığını video bantlamak mümkündür. Bireyler, özel tartışma gibi görünen belgelerin yanı sıra blog’u youtube’da yayınladılar. Chatlog’lar ayrıca tek bir tıklama ile kaydedilebilir.

Bak, güzel bayanlarla iyi vakit geçirmek istediğinin farkındayım. Hepimiz yapıyoruz. Neden omegle üzerinde tehdit ediyorsun?

Harika kadınlarla konuşurken kendi başınıza gerçekten açık olmasına izin veren, risksiz, yasal ve düzenli seçenekler var.

Bu web siteleri arasında sürpriz. Sadece bu hanımların ne kadar alıcı olduklarına bir göz atmanızı ve şaşırmanızı tavsiye edebilirim.

Sadece kızlar. İnsansız. Ama belli ki size kalmış.

Endişe içinde kalma kararı da verebilirsiniz. .