Omegle Ban Fix: Bir tane var mı?Omegle’ı her zamanki gibi kullanmada sorun mu yaşıyorsunuz? (Alternatif:) Bir yasak düzeltmesi mi arıyorsunuz? Bu Video klipte, bir bayanla sohbet etme arayışında karşılaşabileceğiniz birkaç tipik sorunu açıklayacağım!

Tarayıcıları, yasakları, blokları, captcha’ları, siyah ekranları tartışacağım ve hataları bağlayacağım!

Kapalı, en belirgin olanla başlayalım: Uygulanabilir kötü uygulamalar için yasaklandınız. Bu, aslında yanlış bir şey yaptığınız anlamına gelmez. Sadece ip adresinizdeki biri omegles tadı için de biraz açık olabilir. Ama oda arkadaşınızın karşı taraf olması önemli değildir – engelli olursunuz.

Tek yöntem bağlantısı yine IP’nizi bir VPN ile beklemek veya değiştirmek veya web bağlantınızı ayırarak yapmaktır.

Bir VPN’den zaten yararlanıyorsanız, aşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz – korkunç “web sunucusuna bağlanamıyor” hatası. Bu genellikle müşterilerin bilinen VPN’lere bağlanmasına izin vermeyeceklerini bildirir. Farklı bir Sunucu veya VPN Taşıyıcısı deneyin.

3. hatanın, omegle’da yeni bir kişiye ne kadar hızlı bir şekilde eklemeye çalıştığınızla bir ilgisi var. Eğer çabuk olursanız, kesinlikle bir recaptcha alırsınız.

Bu sık sık omegle henüz engellenmemiş bir VPN kullanıyorsanız. Neden? Diğer kişiler aynı VPN’yi aynı anda kullandığından!

Çözüm, … çeşitli bir VPN denemek veya sorunun daha kısa bir sürede devam edip etmediğini görmek.

Robotlar ise süper ağırlaştırıcıdır. Pazar yerleri var. Onlardan kaçınabilirsiniz, ancak tarayıcıların çoğunluğu ABD’nin omegle’ında enerjik olduğu için farklı bir ulusa geçerek onlardan kaçınmak en iyisidir.

Elbette, bu sorunlara yönelik çeşitli bir alternatif çözüm var: Omegle’den kaçının ve aynı zamanda çalışan rastgele bir sohbeti deneyin. Aslında sizinle konuşmak isteyen güzel bayanlarla sohbet etmek için iyi vakit geçirebileceğiniz Chatsurprise gibi bir Konuşma Alternatifi. Kısıtlama çözümü gerekli değildir!

Afterall, işlerin ne kadar şaşırtıcı olabileceğini gördüğünüzde gerçekten harika olacak, değil mi?