NFL Haber ve Jadeveon Palyaço Güncellemesi Hakkında Söylentiler, Yannick Ngakoue, Özgür Ajans + Joe Burrow, Ürdün AşkNFL haberleri, serbest ajans imzaları, ticaret söylentileri ve Jadeveon Clowney Joe Burrow, Yannick Ngakoue, Jordan Love, Everson Griffen, Logan Ryan ve Anthony Harris hakkında dedikodular. Chat Sports’un NFL Günlük Sunucuları Mitchell Renz ve Tom Downey, en son NFL haberleri ve söylentileri ile size geliyor. NFL söylentileri, imzalayabilecekleri Jadeveon Clowney, Everson Griffen ve Logan Ryan gibi en yeni NFL Free ajanlarını içeriyor. Ayrıca, Jaguars DE Yannick Ngakoue ve Joe Burrow ve Jordan Love’ın etrafındaki 2020 NFL Draft söylentileriyle ilgili ticaret söylentileri var

Jadeveon Clowney kalan en iyi NFL Kulüpsüz, ama nereye imza atacak? Son söylenti, Tennessee Titans’ın onunla ilgilenmesi, çünkü fiyatı 20 MM / yıldan 17-18 milyon $ ‘a düştü. Everson Griffen ve Logan Ryan da hala NFL takımlarından ilgi görüyor.

* TEKLİF UYARILARI *
NFL Formaları şimdi satışta! 100’ler NFL formaları! ‘MELT’ promosyon kodunu kullanarak en sevdiğiniz oynatıcılardan birini bugün% 20 indirimli alın:

NFL Draft söylentileri artık Nisan ayında dönüyor, LSU QB Joe Burrow ve Utah State QB Jordan Love’ın en son sürümünü edinin. Yunuslar bu oyun kurucularından biri için takas yapabilir mi?

NFL Ticaret Söylentileri de ısınıyor. Jaguarlar Yannick Ngakoue ile ticaret yapacak mı?

İşte bugünkü şovda tartışılan NFL Söylentileri:
– Jadeveon Palyaço En son?
– Jadeveon Clowney’den Titanlara?
– Logan Ryan Titanlara Geri Dönüyor mu?
– Yannick Ngakoue Ticaret Güncellemesi?
– Everson Griffen, Seahawks’a mı?
– Anthony Harris Vikings Uzantısı?
– Yunuslar Joe Burrow’a İşlem Yapıyor mu?
– Jordan Aşk İlgi?

Sohbet Sporları, NFL haberleri için YouTube’daki 1 numaralı kaynağınız ve tüm sezon dışı söylentiler – ücretsiz ajans, NFL Taslak ve daha fazlası — ABONE OLUN, hiçbir şeyi kaçırmayın:

Chat Sports takım tabanlı YouTube kanalları aşağıda bulunabilir:
– Dallas Cowboys Raporu:
– Las Vegas Akıncıları Raporu:
– Chicago Ayılar Şimdi:
– San Francisco 49ers Raporu:

NFL Live: Söylentiler, Haberler, ücretsiz ajans izci, esnaf, yeni imzalar ve en iyi ücretsiz ajan imzaları 2020 yılında – Chat Sports’un NFL Daily sunucuları Mitchell Renz ve Tom Downey, NFL Free Agency izleyicimiz & NFL ücretsiz ajansımız aracılığıyla sizi CANLI olarak yönetiyor notları en son NFL haberleri ve söylentileri hakkında güncel tutmak için.

Tom e-posta ile iletişime geçebilir: [email protected]
Tom Downey’i Sosyal Medyada Takip Edin:
 

Mitch’e e-posta ile ulaşılabilir: [email protected]
Mitchell Renz’i sosyal medyada takip edin:
     
   

NFL haberlerini, söylentilerini ve puanlarını takip etmek için iPhone veya Android için Chat Sports uygulamasını indirin:

NFL şovlarımız Chat Sports Facebook sayfasında canlı olarak izlenebilir:

Ayrıca iPhone’daki NFL Daily video podcast’ine ücretsiz abone olabilirsiniz:

Chat Sports’u sosyal medyada takip edin:
  
 

#NFL #NFLRumors #NFLTradeRumors # CSFAN2020.