Kategoriler
yabancı görütülü chat

MUHTEŞEM KOLEJ TÜYOLARI || 123 GO!’dan Her Kolejli ve Okullu Kızın Bilmesi Gereken Komik HilelerÜniversite hayatı mutlak en iyisidir! Çoğu zaman. Ancak ilk kez kendi başınıza olmak bazı benzersiz zorluklar doğurur. Ancak bunun gibi üniversite tüyoları ile kısa sürede eğlenmeye geri döneceksiniz. Sizce bu üniversite tüyoları işe yarayabilir mi? Üniversiteden olabildiğince sorunsuz geçmelerine yardımcı olmak için bu videoyu arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun! Ve 123 GO’ya abone olmayı unutmayın! kanal! #123GO #school #hacks Epidemic Sound’dan Müzik: Stok malzemeleri: Bu video eğlence amaçlı yapılmıştır. Tamlık, güvenlik ve güvenilirlik konusunda herhangi bir garanti vermiyoruz. Bu videodaki bilgilerle ilgili yapacağınız herhangi bir işlem kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır ve herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu olmayacağız. Kopyalamayı planlıyorsanız, yargı, özen ve önlemleri kullanmak izleyicinin sorumluluğundadır. Aşağıdaki video, kontrollü bir ortamda aktörlerimiz tarafından gerçekleştirilen aktiviteyi içeriyor olabilir – tekrarlamayı planlıyorsanız lütfen muhakeme, özen ve önlem alın. ▶️ TheSoul Music: ◉ Spotify’ımız: ◉ TikTok: ◉ YouTube:

Sohbet

“MUHTEŞEM KOLEJ TÜYOLARI || 123 GO!’dan Her Kolejli ve Okullu Kızın Bilmesi Gereken Komik Hileler” için 41 yanıt

They were literally makeing cheet sheet in school they literally knew everything and if you mkae a cheet sheet in school so the student knows every thing wow 123 go good job on makeing that scene

They wrote there cheat sheets but then the teacher noticed them and took them away when The teacher took them away they didn’t know any of the answers but they put on the answer on the cheat sheets?

No because these aren’t helpful it’s just cheating which is wrong you need to work hard in life idk why everyone is saying “it’s clever hacks” “I will use this in college” “it’s helpful” but NO YOU NEED TO WORK HARD IN LIFE YOU STUDY NOT CHEAT DO YOU UNDERSTAND!?!?!?!?!?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: