Kuzeydoğu Ohio Bird-Cam ve Flipcoin ile Sohbet 7/24 SohbetAkışı destekleyin: Sohbete hoş geldiniz! Sohbet bağışları ve kuralları hakkında bilgi için lütfen okumaya devam edin. Lütfen beğenin, abone olun ve paylaşın!

YENİ!! ♥ KAZANÇ / ÇEKİRDEĞİ
Artık her 60 dakikada bir kendi ödüllerinizi talep edebilirsiniz. Bunu yapmak için kullanabileceğiniz 3 komut vardır.
1 – * Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları myreward | 2 – * rasgele yazı | 3 – * Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları pickyourown

Modlar, her 10 dakikalık sohbet için kazandığınız 1000 jetonun üstünde gün boyunca ödüller verecektir. Birkaç Saatlik Ödülümüz var.
Hediye herhangi bir zamanda yapılır, bunun için henüz bir programımız yok. Yeterli kişi varsa, başlatılabilir.

Ayrıca..
Lütfen başka komutlar kullanmayın. Sohbetçilerin kullanmasına izin verilen komutlar yıldız işareti * ile öneklidir – diğerlerinin sohbet etmeleri yasaktır ve yalnızca flipcoin hariç, dengenizi, bankacı, rolldice ve slotları kontrol eden MODS için kullanılabilir. Kimseyi ödüllendirmeye ÇALIŞMAYIN.
–MM komutlarını kullanmayı ve / veya ödül komutlarını kullanmayı denemek kurallara aykırıdır. Uyarılmış yorum ile uyarılacaksınız, eğer devam ederse sizi sohbetten çıkarmamız gerekecek.

BİZE BAĞIŞ ♥
Bağışları takdir ediyoruz .. bunu birkaç farklı yerde yapabilirsiniz …
** Seçenek 1 – PayPal –
** Seçenek 2 – Sayfamıza veya bir MOD’a başvurun ve sizi Christin ile nasıl iletişime geçeceğiniz konusunda yönlendirirler.
Şimdiden teşekkür ederim! ♥

PARALAR HAKKINDA ♥
*** Birçok sormak – Paralar / tohumlar ne için?
Flipcoin’i nasıl oynarım?
Burada örnekler vereceğiz:
İlk olarak, oynamak için tohumlarınız olduğundan emin olmanız gerekir. Bunlar, bir ilk bonus için ABONELİK ile kazanılabilir, ödüllere yapışabilir veya sadece 1000 jeton kazanmak için sohbet edebilir.
Adım 1 – Yazarak bakiyenizi kontrol edin!
-Bot daha sonra “KULLANICI” diyecek, “NUMBER OF” saat boyunca akışı izlediniz ve “TOPLAM MİKTAR” Tohumlarını topladınız.
Adım 2 – Flip, Bankheist / Rolldice / Slots oyna
–Flip -! Flipcoin 12 (! Flipcoin “, bakiyenizde jetonunuz olduğu varsayılarak, bahse girmek istediğiniz sayı.”)
–Bankheist -! Bankheist 10000! Bankheist (soyguna vermek istediğiniz jeton miktarı.) Yazarak AKTİF bir bankacılığa katılın. Bankacılar, yerel tohum değirmenini, kasaba yemini vb. hepsi eğlencelidir ve oranlar sizin lehinizedir.Kendi başınıza başlayabilirsiniz ve onaylar.Ama BİRİNE KATILIRSANIZ, girildiğini söyleyen bir mesaj almayacaksın, sadece kazanıp kazanmadığını göreceksin ÖDEME gösterilecek – Adı (Para Miktarı)
– Rolldice 3 Siz ve bot arasında 6 yüzü olan bir zar var. Bir sayı yuvarlamayı seçiyorsunuz ve botun ne yuvarladığını umuyorsunuz … Girmek için 100 jeton ve kazanırsanız 500 jeton.
–SLOTS -! Yuvaları – Bot 3 farklı emoji döndürecektir .. Girmek için sıfır maliyet var. 3 tür 3.000 kazanır. $ Wild Card .. $ 2 ile 1 veya 2 $ ile 1 tür ve 3.000 kazanmak. 3 $ alırsanız 5.000 alırsınız. 777 Emoji olan Jackpot’u 3 kez vurursanız, 10.000 alırsınız. İyi eğlenceler!

______________________________________
Kurallar – Hepsi Çok Açıklayıcı
** ALT İSTEKLER İÇİN ALT YAPMAYIZ. Mesajınız önce 1. uyarı ile, sonra 2. ile birlikte bir Zaman Aşımı ile kaldırılacak, eğer 3. soru sormamız gerekiyorsa odadan bir yasakla sonuçlanacaktır.
** Bir MOD bir karar verdiğinde, bu karar kesindir.
** NO MOD komutlarında denemeler. Bu, 3 vuruş kuralı ile de çalışır.
** Saygısızlık Aynı 3 vuruş kuralı Üyeler, MODS ve akışın kendisine saygısızlık için de geçerlidir.
** Kötü dil ve dayak saygısızlık olarak kabul edilir ve yorumlarınız kaldırılır.
________________________________________

MODS ♥
Oda sohbet etmek için eğlenceli bir yer tutmak yardımcı MODS büyük teşekkür .. Christin, Lady Avukat, Tweets, Essex Kız 101, Rose A, cndboy, ruth sackman ve Tina W.

Eğlenin … flipcoin oynamak … eğlenin ♥ Bu sadece bir oyun olduğunu unutmayın.

** Herhangi bir görüntü / video Kanal Sahiplerinin mülkiyetindedir. Yazılı iznimiz olmadan materyalimizi kullanmamanızı istiyoruz. Bu kanalda gösterilen videolar ve tüm içerik bir YouTube İş Ortağı sözleşmesi ile korunmaktadır. .