Kategoriler
yabancı görütülü chat

Korkuluk şaka Omegle korkutmak [Omegle Reactions]Yeni Omegle Korkut Prank! Korkuluk çocuk !! :))
Bu video önceki kanalımdan! Biraz sevgi göster: 3
————————————————–
Beni takip etmeye devam et:


————————————————–

Bu, bir sürü kendiliğinden, komik Omegle reaksiyonuyla bir başka videom. Hepiniz için Omegle hayranları, göz atın, yorum yapmak ve paylaşmak için çekinmeyin, eminim beğeneceksiniz. İnsanları görüntülü sohbetlerde korkutmanın ne kadar kolay olduğunu, her gün bir ton kızgın, sıkıcı, komik, yetişkin (okuma: mastürbasyon! XD) reaksiyonları alıyorum ama size şaka videolarımda en iyisini veriyorum.

Ben Omegle bağımlılarından biriyim ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum, eminim orada bir sürü benzer fikirli insan var. Kim bilir, belki tepkiniz videolarımdan birinde 🙂
————————————————–

Omegle’ın ne olduğunu bilmeyen herkes için, dünyanın her yerinden rastgele insanlarla tanışabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz bir web sitesidir. İşte web sitesine bir bağlantı:

Omegle ile hemen hemen aynı şey olan başka bir web sitesi Chatroulette. İşte bir bağlantı:

————————————————–

Ayrıca bir kaç Youtube video ve kanalı da görmenizi tavsiye ederim. Chatroulette veya Omegle hayranı iseniz, bunlarla çok eğleneceğinizden eminim:

1. Bu Chatroulette “Son şeytan çıkarma” tarzı korkan insanların biraz viral bir video, çevrimiçi şaka hayranları için bir zorunluluktur bakın:

2. İşte yaptığım şeye benzer başka bir video, temelde korkan insanların bir reaksiyon videosu, tek fark, maskeleri kullanırken Pinkstylist’in makyajı kullanması. Ayrıca size Youtube şaka kanalına bir bağlantı vereceğim:

3. İşte Chatroulette’de bir grup insanı korkutmuş tüyler ürpertici yaşlı bir adamın videosu. Bu tepkiler paha biçilemez. Edarem maalesef 2012’de vefat etti. Yani R.I.P. Edarem ve harika videonuz için teşekkür ederim.

4. Chatroulette’deki insanlarla tamamen farklı bir toplantı ve etkileşim tarzı olmasına rağmen, DominicDeAngelis ve MrTechnicalDifficult’dan bahsetmiyorum. Videoları gerçekten tepki videoları değil, daha çok rastgele yabancılarla sohbet / etkileşim. Bu ikisi idollerimdi ve hala öyleyse, kendinize bir iyilik yapın ve onları kontrol edin:


— — — — — — — —


————————————————–

Son fakat en az değil, “Ekstralar” kanalıma göz atın, üzerinde bloopers, başarısız ve komik ama korkmayan tepkiler gibi bazı ekstra görüntüler yüklüyorum:

Keyfini çıkarın!

“Korkuluk şaka Omegle korkutmak [Omegle Reactions]” için 6 yanıt

Yet another reupload from my previous channel! Scarecrow Scare Prank! Make sure to show it some love with likes and comments! Thanks for all the support, guys! Have fun :))

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: