KIZ NASIL YATIRILIRMerhaba izleyiciler,

Bugün, iltifatlardan bahsedeceğim.

Güzel saçlar, güzel gözler, güzel kıyafetler – tekrarlayan ve yanlış olur. Bu videoda, övgü yaparken değiştirmeniz gereken yaklaşımınızın unsurlarını sizinle paylaşacağım.

Bu video size şunları öğretecek:

• Övgülerinizi nasıl ayrıntılı ve anlamlı hale getirebilirsiniz?
• Bir kadında aslında neyi sevdiğinizi düşünmenin yolları
• Kullanabileceğiniz bir iltifat, gerçekten iyi çalışıyor

Birkaç kelimeyle nasıl gerçek bir etki yaratacağınızı öğrenin.

—————–

7 Günlük Programım, hayatınızı şekillendirmenin en derin ve rehberli yoludur. Daha fazla bilgi için: www.johnnycassell.com/. Podcast’lerimi şuraya ayarlayın

Abone olun:
 
—————–

Johnny Cassell baştan çıkarma ve tarihleme dünyasında önde gelen bir sestir. Net değeri yüksek erkeklerin temel güvenlerini bulmalarına ve gerçekten istedikleri kadın türünü çekmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış düzenli atölyeler düzenliyor.

Johnny ayrıca bire bir 7 Günlük kurslar düzenliyor ve dünyanın dört bir yanından seçkin, profesyonel erkeklere sınırlarını aşarak başarılı bir şekilde yardım ediyor.

Davranışçı yaklaşımı ona Sky News, BBC Radio, Sunday Times, Evening Standard, LBC ve The Metro platformları verdi. Johnny, 2005’ten beri kendini gerçekleştirme yolu boyunca erkeklere rehberlik ediyor.

Kadınları nasıl alacağınız ve kendinizi nasıl iyileştireceğiniz konusunda dönüştürücü tavsiye ve rehberlik için Johnny’yi çevrimiçi takip edin:

IG:
twitter:
Snapchat:
Facebook:
İnternet sitesi:
İTunes’da, Johnny Cassell Show:.