İPhone ve iPad’de Görüntülü Sohbet Facetime Nasıl KullanılırİSecrets’i okuyun.
Gadget’lar ve mobil teknoloji hakkında yeni dergi.

Ayrıca en iyi iPhone sesli kitap kütüphanesine ve oynatıcısına göz atın

Bu öğreticide, iOS 7’de çalışan iPhone’da görüntülü sohbeti (Facetime) kullanmayı öğreneceksiniz.

FaceTime, diğer Mac’lere ve iOS cihazlarına ücretsiz görüntülü ve sesli aramalar yapmanıza olanak tanıyan Uygulamasıle cihazları arasındaki iletişimin nihai ortalamasıdır. Bir iOS aygıtından başka bir iOS aygıtına, iOS aygıtlarından bilgisayara ve bilgisayardan cihaza çağrı yapabilirsiniz.

Daha fazla ücretsiz nasıl yapılır videosu için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!
 – beslememiz
 – Facebook’ta bize katıl
 – Google + ‘daki grubumuz

Adım 1. iPhone’unuzda FaceTime’ı kullanmadan önce bir Uygulamasıle Kimliğiniz olduğundan emin olun. Eğer yoksa, appleid.apple.com adresine gidin ve bir tane oluşturun. Uzun sürmez.

Adım 2. Şimdi iPhone’unuzda FaceTime’ı etkinleştirmek için: “Ayarlar” uygulamasına ve “FaceTime” a hafifçe vurun. Anahtarı FaceTime yakınında “ON” konumuna getirin.

Adım 3. Zaten bizim yaptığımız gibi Uygulamasıle Kimliğiniz varsa, Uygulamasıle ID ile ilişkili e-postanız da varsayılan FaceTime postanız olacaktır.

Adım 4. Şimdi Uygulamasıle kimlik bilgilerinizle FaceTime’da oturum açın. IOS 7’nin büyük ilerlemesi, artık yalnızca FaceTime üzerinden video chatleri değil, Sesli arama yapabilmenizdir.

Adım 5. Bundan sonra her şey daha basit hale geliyor. “Kişiler” uygulamanıza gidin ve aramak istediğiniz kişiyi seçin (kişinin FaceTime hesabını da etkinleştirmiş ve etkinleştirmiş olması gerekir). Kişinin adı altında FaceTime seçeneğini görürsünüz. Video chatsi yapmak istiyorsanız, video kamera düğmesine dokunun. Sesli arama yapmak istiyorsanız, sesli arama düğmesine dokunun.

Adım 6. Şimdi arkadaşımıza video chatsi yapalım!

Arkadaşlarınızın ve kişilerinizin FaceTime aracılığıyla da sizi arayabileceğini unutmayın. Uzun bir gece çalışmasından veya vahşi bir partiden sonra yüzünüzü göstermek istemiyorsanız, artık her zaman ses rejimine geçebilirsiniz.

Sonuç: Uygulamasıle kalabalığından başkalarıyla iletişiminizin tadını çıkarın!

Bu bir HowTech öğreticisiydi. Facebook’ta bizi beğenin, bizi sonsuza kadar sevin veya aşağıdaki alanlarda bize bir yorum bırakın 🙂 İzlediğiniz için teşekkürler! .