İndirme: TopU Mod APK for Android WikiwonTopU, yeni arkadaşlarla tanışmak ve çevrimiçi canlı sohbete başlamak için en popüler görüntülü sohbet uygulamalarından biridir. Anında yeni insanlarla tanışmanıza ve çevrimiçi olarak rastgele görüntülü sohbet yoluyla sizinle benzer düşüncelere sahip arkadaş bulmanıza yardımcı olur.

Sizi her zaman dünyanın her yerindeki en havalı insanlarla birleştirir!

İndirme: {link:

APP BİLGİLERİ:
İsim: #TopU #TopUModAPK
Geliştirici: #VeegoStudio
Kategori: #Yaşam Tarzı
Güncelleme: 15 Mart 2019
Boyut: 44M
Kurulum: 100.000+
Şimdiki versiyonu: 1.0.3556
Android gerektirir: 5.0 ve üstü
Paylaşılan: #AndroidModAPKGames

FeaturesAnahtar Özellikler:
Live Canlı sohbeti hızlı başlatmak ve arkadaşları eşleştirmek için tıklayın
Canlı sohbet videosunun veya web kamerası sohbetinin tadını çıkarın, hızlı bir şekilde eşleştirmek ve rastgele sohbet etmek için One Click ile ücretsiz bir sohbet hattı kurun! Canlı konuşmak istediğiniz kişiyi seçin her zaman size en heyecan verici görüntülü sohbet deneyimini getiriyor!
Emo Emoji ile sohbeti daha eğlenceli hale getirin
Bu eski modası geçmiş emojilerden farklı olarak TopU, yeni insanlarla tanıştığınızda, yabancılarla görüntülü sohbet ederken ve sohbet odalarında eğlence eklediğinizde kişiliği vurgulamanız için özel olarak tasarlanmış kendi benzersiz emojileriyle öne çıkar.
Video Görüntülü sohbet geçmişinizi koruyun ve bağlantıda kalın!
Siz ve yeni arkadaşlarınız arasında unutulmaz dostluk anlarını kaybetmekten korkmayın. TopU, görüntülü sohbet ve metin sohbet geçmişinizi yalnızca sizin için gizli tutacaktır. Sonsuza kadar canlı sohbet arkadaşlarınızla bağlantıda kalın!
Translation Anında çeviri, dil engeli sonsuza dek kayboldu
Webcam sohbet ve sosyal yaşam dil engelleri olmadan kıvılcım ateş olsun, anında çeviri her zaman en iyi araçtır! Şu andan itibaren, rastgele görüntülü sohbet yoluyla yabancılarla konuşun, herhangi bir sınırlama olmadan yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olacak !!

? İnanılmaz filtreler ve bağımlılık yaratan efektler
Filtreler ve efektler her canlı sohbet ve video chatsinde otomatik olarak uygulanır. Yabancılarla canlı konuşma sırasında kesinlikle sizi daha çekici ve şık hale getirecektir.
Ne için bekliyorsun? Hemen çevrimiçi ücretsiz görüntülü sohbet başlatın! .