Houseparty Nasıl Kullanılır – Grup Görüntülü Aramaları, Oyunlar ve Daha FazlasıArkadaşlarınızı gerçekte göremediğinizde arkadaşlarınızla takılmanın ve eğlenmenin yollarını mı arıyorsunuz? Evde takılıp kalsanız da arkadaşlarınız çok uzakta yaşıyor olsa da, Houseparty size yardımcı olabilir! Houseparty uygulamasını nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bu videoyu izleyin.

Houseparty’i buradan indirin:

Henüz bir Houseparty hesabınız yoksa, Houseparty’a nasıl kaydolacağınızla ilgili eğiticimize göz atın:

Arkadaş eklemek için, sol üst köşedeki gülen yüze dokunun. Ardından Arkadaş Ekle’ye dokunun. Birini kullanıcı adına göre, kişi listenizden, Facebook’tan, Yakından, Snapchat’ten ekleyebilir veya göndermek için profil bağlantınızı kopyalayabilirsiniz. Bu pencerenin sol üst tarafındaki dişli çark simgesine dokunursanız, ayarlarınıza yönlendirilirsiniz. Burada profilinizi düzenleyebilir, izinleri değiştirebilir, özel modu etkinleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Profili Düzenle’ye dokunursanız, e-posta adresinizi, adınızı, kullanıcı adınızı ve doğum tarihinizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca bir profil resmi ekleyebilir ve isterseniz Snapchat hesabınızı bağlayabilirsiniz.

Ana ekranınızda sağdan sola hızlıca kaydırırsanız, gelen kutunuza yönlendirilirsiniz. Burada, dikkatlerini çekmek için arkadaşlarınıza el sallayabilir ve görüntülü sohbet yapamıyorsanız onlara mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınıza Facemail adlı video mesajları da gönderebilirsiniz. Bir Facemail kaydetmek için, deklanşör düğmesini basılı tutun ve video mesajınızı kaydedin. İşiniz bittiğinde deklanşör düğmesini bırakın. Videonuzun önizlemesini gördükten sonra memnunsanız, Gönder’e dokunun. Arkadaşlarınız Facemail mesajınızı izledikten sonra sohbette bilgilendirileceksiniz.

Arkadaşlarınızla bir çağrı başlatmak için ekranınızı yukarı kaydırın. Ardından, aramak istediğiniz arkadaşınızın veya grubunuzun adının yanındaki telefon simgesine dokunun. Arkadaşlarınız zaten Houseparty uygulamasındaysa, bir çağrı başlatmak için Katıl’a dokunmanız yeterlidir. Bir Houseparty çağrısında en fazla 8 kişi olabilir. Arama sırasında, cihazınızdaki ön ve arka kameralar arasında geçiş yapmak için ekranın altındaki simgeleri kullanın, başkalarının katılmasını önlemek için sohbetinizi kilitleyin veya mikrofonunuzu açın veya kapatın. Sol alt köşedeki menü simgesine dokunursanız, ekranınızı paylaşma, bir Facemail kaydetme veya kameranızı kapatma seçeneklerini görürsünüz. Çağrıdan çıkmak istiyorsanız X simgesini kullanın.

Arkadaşlarınızla bir oyun oynamak için sağ üst köşedeki zarlara dokunun. Ardından birlikte oynamak istediğiniz oyunu seçin. Heads Up, ıvır zıvır şeyler, Chips & Guac ve Quick Draw var. Siz ve arkadaşlarınız birlikte bir oyun oynarken görüntülü sohbetiniz devam edecek. Oynamak için ekranınızdaki talimatları takip edin.

Yeni Techboomers ürün serimize göz atın! Techboomers logosunu gömlekler, kapüşonlar, kupalar ve daha fazlasında sallayın!

Bugünün en popüler web sitelerinde ve uygulamalarında 100’den fazla ücretsiz kurs için ziyaret edin! .