FireChat iPhone yabancı görüntülü rastgele sohbet uygulaması


İPhone için FireChat ile sohbet etmek için bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız yoktur, çünkü diğer telefonlarla bir ağ oluşturmak için Bluetooth bağlantınızı kullanır

Birden fazla durumda muhtemelen İnternet bağlantınızı kaybettiniz ve kısa bir mesaj bile gönderemediniz. Bu, WhatsApp, Telegram, LINE, Facebook Messenger ve diğer geleneksel sohbet ve anlık mesajlaşma uygulamalarının ana dezavantajlarından biridir. Ancak, bazıları internet bağlantısı olmadan çalışabilir ve bunlardan biri FireChat iOS için.

Nedir FireChat ve nasıl çalışır?

Bu bize izin veren bir uygulama veri ağına bağlanmamızı gerektirmeden diğer kullanıcılarla sohbet edin veya bir WiFi erişim noktası. Bu amaçla, kullanıcılar arasındaki Bluetooth ve WiFi P2P bağlantılarından yararlanır ve gönderdiğimiz mesajları iletmek için bir ağ ağı oluşturur. Bu yüzden her kullanıcı arasında 70 metreden fazla olamaz ve insan kalabalığı ile çevriliysek daha iyi çalışır.

Büyük kalabalıklarda internet problemleri olduğunda veya sinyal düştüğünde sorunsuz çalışabilir.

Buna karşılık, kişilerimize bireysel mesajlar göndermenin yanı sıra, diğer kullanıcıları takip etmemizi sağlayan diğer sosyal ağ işlevlerini içerir uygulamayı kullanmak ve biz ne fantezi paylaşmak için temasa.

Ana Özellikler

  • Herhangi bir kullanıcıya mesaj ve fotoğraf gönderin.
  • İçeriklerini şifreleyerek ve yalnızca gönderen ve alıcının bunları okuyabilmesine izin vererek mesajlarınızı gizli hale getirin.
  • Düzinelerce kullanıcıyla konuşabileceğiniz sohbet odaları oluşturun.
  • Mesajları otomatik olarak oluşturmak için hashtag’ler yazın.
  • Genel görüşmelerde en popüler mesajlara erişin.
  • Bu uygulamanın diğer kullanıcılarını keşfedin.

PC için olası bir sürümle ilgili olarak … verimliliğin kullanıcıların hareketliliğine bağlı olduğunu akılda tutarak, muhtemelen çok yararlı değildir. Ancak, bilgisayarınızda denemek istiyorsanız, her zaman Android sürümünün APK’sını indirebilir ve BlueStacks benzeri bir emülatörde çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Dır-dir FireChat kasa? Gizliliğimiz ne olacak?

Mesajlarınızın telefondan telefona atladığını dikkate alırsanız, muhtemelen WhatsApp sunucularından veya başka bir mesajlaşma servisinden daha güvenli olmadığı sonucuna varırsınız.

Ancak, geliştiricileri içeriği tamamen gizli tutmak için bir şifreleme teknolojisi uyguladı ayrıca seçtiğimiz bu iletişimlere uçtan uca şifreleme uygulayabiliriz, böylece iletiye yalnızca gönderen ve alıcı erişebilir.