Kategoriler
yabancı görütülü chat

EN İYİ ELMAS ÇİFTÇİ YÖNTEMİ *ÇARPANLARA İHTİYAÇ YOK* Royale High Hack’leri𝒯𝒽𝒶𝓃𝓀 𝓎𝑜𝓊 𝒻𝑜𝓇 𝓌𝒶𝓉𝒸𝒽𝒾𝓃𝑔! ★彡 Daha fazla Royale High içeriği için abone olmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın!彡★ Çarpanlarınız varsa şu yöntemi kullanın: Merhaba arkadaşlar! Haley burada!! Bugünkü videoda, Royale High’da çarpanlar OLMADAN nasıl SÜPER HIZLI elmas elde edileceğini gösteriyorum! Tek yapman gereken ya günbatımı adası oynamak ya da eşyalarını elmas karşılığında Ticaret merkezinde satmak! Son derece kolay ve çok etkilidir. Herkesin tatil sezonu ve dükkandaki mevsimlik ürünler için elmas almak istediğini biliyorum, bu yüzden çarpanlarım olmasaydı nasıl yapacağımı size gösterebileceğimi düşündüm!! İzlediğiniz için teşekkürler! NOEL ŞEHRİ ŞİMDİ ÇIKTI?!!? NE?! Bu çılgınca. NOEL ŞEHRİ GÜZEL! Bu gerçekten çok heyecan verici. Umarım NOEL ŞEHRİ için heyecanlısınızdır! Bu çok heyecan verici bir güncelleme. 25 YEPYENİ NOEL AKSESUARLARI ve geçen yıla göre daha basit ve şirin bir yılbaşı etkinliği var ve çok sevimli! BAYILDIM! HAFTALIK Royale High videoları için lütfen abone olun! Henüz abone değilseniz, abone olursanız benim için çok şey ifade eder! 🙂 ★彡𝕊𝕠𝕔𝕚𝕒𝕝𝕤彡★ 𝒊𝒏𝒔𝒕𝒂𝒈𝒓𝒂𝒎⌇@callmehhaley 𝒕𝒘𝒊𝒕𝒕𝒆𝒓⌇@callmehhaley1 𝒕𝒊𝒌𝒕𝒐𝒌⌇@callmehhaley 𝒓𝒐𝒃𝒍𝒐𝒙 𝒈𝒓𝒐𝒖𝒑⌇CallMehHaley —- Hoşunuza gidebilecek diğer videolar!: YUMUŞAK ESTETİK BAKIŞ KİTABI 🎀🦋 || Royale High Kıyafetleri : ROBLOX ROYALE HIGH’da MINECRAFT CANAVARLARI olarak giyinmek : SIRLARINIZ *Muhtemelen* ROBLOX ROYALE HIGH hakkında BİLMEDİĞİNİZ SIRLAR : ROYALE HIGH HALOS İŞARETİNİZ OLARAK: ROYALE HIGH SET NEDİR? (Sınav) // Roblox Royale Lisesi : ABONELERİMİN ROBLOX ROYALE YÜKSEK KIYAFETLERİNİ YENİDEN YARATMAK (Bölüm 2) : 80’ler/90’lar VINTAGE ESTETİK BAKIŞ KİTABI📀💘 || Royale Yüksek Kıyafetleri : BURGUNUZ OLARAK ROYALE YÜKSEK ETEKLER BURSUNUZ OLARAK ROYALE HIGH AYAKKABILAR / TOPUKLAR (Ruh Halini Değiştiren Kolye Kazanan!) merhaba 🙂

Sohbet

“EN İYİ ELMAS ÇİFTÇİ YÖNTEMİ *ÇARPANLARA İHTİYAÇ YOK* Royale High Hack’leri” için 39 yanıt

I decided to do another version of my diamond farming routine video, but instead for those who don't have any of the multipliers! If you do have the multipliers, I recommend watching this method instead:

Yall! I have a routine!
Routine:
– Do your daily login! (Never spend a single diamond on an item or anything, because it will ruin your chances of getting 50k/435k)
– Spin the lucky wheel!
What wave 1 gives you: Diamonds ( sometimes )
What wave 2 gives you: accessories ( sometimes too )
———————————————————————————————
While at earth i collect diamonds, i recommend getting the diamonds at the divinia bridge!
– Do all your classes
————————————
Ik this is a very common thing to do in royale high farming tipz but it doesnt only level you up, it also gives you diamonds
(300) and hundreds are really helpful! They help to make you get many diamonds!
REALM SECTION:
Realm: ROYALE HIGH CAMPUS 2
Do all your classes
Attend the ball
Sleep in your dorm
Total: 1k
REALM: ENCHANTIX HIGH SCHOOL
Collect diamonds i recommend getting the red one now let me tell you the locations of diamonds i know
1. Blue Diamond
Walk down the stairs from your spawn and then go behind the portal and there you go!
Go infront the ice dorm and boom! There are 2 blue diamonds beside the stairs
Head over infront to the water dorm, and boom there are 2 diamonds beside the stairs!
Fly up to the enchantix high (breakfast) place where there is a black diamond in both of the sides when u walk to the left and right there are 2 blue diamonds!
Go in the enchantix high breakfast place and then there is 2 floating diamonds beside the fountain! Collect those and boom!
Go outside and go to the middle area where there should be a fountain with diamonds! There is a pink one ontop so what you is u wanna go in the fountain and look down and you will find many blue diamonds hidden under the pool!
2. Pink diamond
Head over to the middle at the fountain again and collect the pink diamond thats ontop so what you wanna do is collect it!
Go to the left/right there should be a triangle so you wanna go behind it and boom 1 pink diamond on the right and 1 on the left too!
3. Red diamond
Go ontop of the butterfly (ontop of the breakfast place) and boom there is a red diamond
4. Green Diamond
Fly to the straight triangle from the butterfly to the triangle it should light in blue ans there is a green diamond
YALL THATS ALL IK

its honestly just sad how people with multipliers can literally do without multipliers farming routine but with multipliers but then people with no multipliers cant do multipliers farming routine like what-

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: