Dijital İndirme: Airtime görüntülü sohbet, Huntsy iş arama aracıNapster’ın kurucuları Airtime adında yeni bir web hizmeti başlattı. Kullanıcıları Facebook arkadaşlarına veya tanımadıkları kişilere bağlayabilen bir görüntülü sohbet hizmetidir. Kullanıcılar ilgi alanlarına veya konuma göre görüntülü sohbet etmek için kişileri arayabilir. Kurucular, bu hizmetin kullanıcıların web’deki yeni insanlarla tanışmasına yardımcı olacağını umuyor.

Bir iş arıyorsanız, aramayı tek bir yerde yönetmenize yardımcı olacak yeni bir araç var; buna bir iş arıyorsanız, aramayı tek bir yerde yönetmenize yardımcı olacak yeni bir araç var; buna Huntsy deniyor. Site, LinkedIn ve Kariyer Oluşturucu gibi diğer iş siteleriyle entegre edilmiştir. Kullanıcılar iş ilanlarını yer imlerine ekleyebilir, sitelerin herhangi birindeki işlere başvurabilir, röportajları planlayabilir ve hepsini tek bir yerde hatırlatıcılarla takip edebilir.

. Site, LinkedIn ve Kariyer Oluşturucu gibi diğer iş siteleriyle entegre edilmiştir. Kullanıcılar iş ilanlarını yer imlerine ekleyebilir, sitelerin herhangi birindeki işlere başvurabilir, röportajları planlayabilir ve hepsini tek bir yerde hatırlatıcılarla takip edebilir. .