Kategoriler
yabancı görütülü chat

Daily’nin ücretsiz kodsuz eklentisini kullanarak Bubble’da bir görüntülü sohbet uygulaması oluşturun!İhtiyacınız olan şeyler: – Daily ile bir hesap: – Bubble ile bir hesap: – Daily’nin Video Konferans ve Sohbet Eklentisi: Bu eğitimde, tarayıcı tabanlı bir görüntülü sohbet uygulaması oluşturacağız. Uygulama, kullanıcıların on dakika boyunca katılabileceği bir oda oluşturur. On dakika sonra oda sona erer. Bu temel uygulama, daha zengin özelliklere sahip video konferans uygulamaları için bir temel oluşturur. Bubble’da deneyin: Bir grup fitness sitesinden veya sanal bir ortak çalışma uygulamasından her şeyi oluşturabilirsiniz. Daily, WebRTC’yi basitleştiren ve hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan API’lere sahiptir. Müşterimizin ne inşa ettiğini görün: 00:00 – Ne inşa ediyoruz. 00:59 – Oluşturabileceğiniz diğer kodsuz görüntülü sohbet uygulamalarına örnekler 01:11 – Başlamak için neye ihtiyacınız olacak. 01:12 – Daily ve Bubble nedir? 01:56 – Bubble uygulamasını oluşturma, ilk kurulum 03:41 – Günlük eklenti eylemlerine ve veri çağrılarına kısa bir genel bakış 04:16 – Arayüzün tasarlanması 04:36 – Uygulamanın nasıl görüneceği 04:46 – Sürükleyip bırakın UI öğeleri 07:16 – İş akışlarını ayarlama 09:43 – Oda sona erme ayarını ekleme 11:16 – Şu ana kadar yaptıklarımızı test etme 12:06 – Veri sekmesi, video odası URL’lerini depolama 14:12 – Oda ekleme İş akışının URL’si 15:32 – Kullanıcının kopyalaması için oda URL’sini görüntüleme 17:22 – Video görüşmesi verilerini görüntülemek için bir eylem gönderme 19:27 – Odayı ayarlama sayfası 21:11 – Bitmiş uygulamanın önizlemesi Referans: Bubble’ın önceden tanımlanmış olaylar: Bu öğretici, bir blog yazısı olarak yazılı olarak: Geri bildirim veya sorular? Bize e-posta gönderin: [email protected]

TEST

“Daily’nin ücretsiz kodsuz eklentisini kullanarak Bubble’da bir görüntülü sohbet uygulaması oluşturun!” için 17 yanıt

hey thanks for the tutorial.
please help with this error

Plugin action Daily – create room error:

TypeError: Cannot read property 'enable_chat' of undefined

at eval (eval at build_function (/var/task/index.js:86:21), :48:34)

at /var/task/index.js:349:23

at run_fn (/var/task/u.js:594:18)

Hi Lola,

This is a wonderful tutorial. Just wondering is it possible to extend 10min. to 35min? Also, can I add an option where the admin of the call can add their own logo at the top of chat before the call starts?

Hey Lola, this is exciting news from Daily, im trying to build an Livestreaming App in Bubble, just the host need to share Livestreaming Video while the participant can watch the Livestreaming Video, Participant wont be able to share their video but they can voice chat in the room to anyone. is it possible to build it with bubble?

Hi Lola,

Are you going to keep maintaining this plugin? I noticed that in your documentation you have parameters and API connections that are not included yet. Hopefully you will, but if not it would be nice to know so I can replicate your plugin and add these missing features myself. Cheers!

hi, thx for this video =)

but i have an error, when i click to "create the room"
….
Plugin action Daily – create room error:

TypeError: Cannot read property 'enable_chat' of undefined

at eval (eval at build_function (/var/task/index.js:86:21), :40:34)

at /var/task/index.js:349:23

at run_fn (/var/task/u.js:594:18)

can you help me , pls?

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: