COWBOYS CHAT: 2 Hafta Sonra Free Agent Frenzy; Kayıplarımız, Kazançlarımız ve Bazıları Aynı – Şimdiye Kadar İyi mi Kötü mü?*** Sesinizi Kovboy Milleti duyulsun !!! MCF’yi 925-255-5554 numaralı telefondan arayabilir ve canlı şovlarımızdan birinde oynayacağımız bir ses kaydı bırakabilirsiniz ✭ Teşekkürler!

*** NAKİT APP (bazı aşkı bırakmak için en iyi yol!): $ Mycowboysfamily
*** Akışı destekleyin (Süper Sohbet’ten daha iyi!): ***

COWBOYS CHAT: 2 Hafta Sonra Free Agent Frenzy; Kayıplarımız, Kazançlarımız ve Bazıları Aynı – Şimdiye Kadar İyi mi Kötü mü ?; Hayran Soruları, Alıntılar, Takım Bilgisi, Güncellemeler, NFL Haberleri ve Daha Fazlası. Keyfini çıkarın & hepinizi sohbette göreceğiz … GO COWBOYS !!!

GÜNLÜK Dallas Cowboys ETKİLEŞİMLİ SOHBET Canlı Yayınları için My Cowboys Aileme hoş geldiniz. Biz TÜM günlük Cowboys Haber, Son Dakika Hikayeleri, “Yuvarlak Masa” Podcast, Madden SIMS, ve tabii ki, MCF Oyun Günü REAKSİYONLARI … sarmal COWBOYS !!! ☆ Bu akış için GİBİ vurduğunuzdan emin olun, MCF’ye abone olmayı, sohbete atlamayı unutmayın, ne düşündüğünüzü bize bildirin, HALFTIME’da Discord’da (VOICE Kanalı) sorular sorun ve ne olursa olsun – GO COWBOYS! !!

*** Tam bir son dakika barajında, MULTI-MINDED SCOTTY, MCF’nin Haftanın SPONSORU’na hak talebinde bulunmak için herkesi atladı !!! Zaferindeki MULTI-MINDED’i (en “Açık Fikirli” Kovboyların Hayranı) tebrik ettiğinizden emin olun ve eğlenceli YouTube Kanalına BURAYA abone olmayı unutmayın:
Yani, Özgür Ajans’ın ikinci haftası devam ederken, adamımız MR’a çok sevgi ve takdir gidiyor. SCOTTY, bu STAR’ı Herşeyin Üzerinden Tekrar Etmek İçin ✭ Daima unutmayın … COWBOYS GİT !!!

TWITTER:

*** DISCORD üzerinden bize ve MCF Ailesine katıldığınızdan emin olun. Kovboylarımız hakkındaki düşüncelerimizi paylaşabileceğimiz ve canlı akışlar burada sona erdiğinde orada tartışmalara devam edebileceğimiz bir yer olacak. Ayrıca, zamanımız izin verirse, şovumuz sırasında bizimle doğrudan iletişim kurmanızı sağlamak için DISCORD’u kullanacağız. Sadece bu bağlantıyı takip edin ve burada olsa sesli sohbete atlayabilirsiniz:
HUSUMET:
Keyfini çıkarın ve COWBOYS GO !!!

*** Cowboys Ailem’de bizden yeni “OYUN” YouTube Kanalı … buna MCF OYUN deniyor ve burada olsa bu eğlenceli kanala kolayca abone olabilirsiniz:
MCF OYUN:

*** Hepimize ABONE OLUN:
– DJ Crown Jay’in Beşinci Çeyrek COWBOYS:
– Dallas Cowboys Futbol Haberleri:
– Dallas Cowboys Fan 1980:

*** COWBOYS ABROAD’un YouTube kanalına gitmeyi, abone olmayı ve Cowboys içeriğine şu adresten bakmayı unutmayın:
*** Bazı harika (ve eğlenceli) Çöp Kutusu İçeriği için YAYLA’ya gidin. Mike Mosh burada YouTube kanalında SOUTHOFHEAVEN88: & YEDEK KANALI:

Ve yine, MCF’yi desteklemeye yardımcı olmak istiyorsanız:

NAKİT APP (% 0 alırlar): $ mycowboysfamily
STREAMLABS (% 5 alırlar):
PAYPAL (% 3 alıyorlar): (Bağış gönder: [email protected])
PATREON (% 10 alırlar):
SÜPER SOHBET (% 32 alır): YouTube Canlı Akışı
ve
*** YENİ Kovboy Ailem MAĞAZAMIZ:
YEPYENİ MCF Tişörtleri (“SnakePit”, Koç “Havuç” & “5 1’den büyük”) ve daha fazlasını satın alabilirsiniz:

ERKEKLER:
KADIN:
ÇOCUKLAR:
ERKEKLER (YILDIZ YOK):

Tüm finansal yardımlar büyük beğeni topluyor ve MCF YouTube kanalımıza, ekipmanımıza ve Dallas Cowboys etkinliklerimize yardımcı oluyor …

Teşekkür Ederim & COWBOYS GO !!!

#DallasCowboys #MCF #MyCowboysAile #CowboysNation #NFL.