Camsurf, OmeTV ve Sohbet Alternatifinden Yasaklanma (Mayıs 2018) (AÇIKLAMAYI OKU)Pekala, bugün size üç uygulamadan nasıl yasaklanacağınızı öğreteceğim. Bunlar Camsurf, OmeTV ve Chat Alternative. Lütfen aşağıda listelenen talimatları izleyin, yavaşça okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa, bunları aşağıdaki yorumlarda bırakın.

Talimatlar:
1. Yapmanız gereken ilk şey ‘Parallel Space’ adlı mobil uygulamayı indirmek, daha büyük çok renkli ‘P’ şeklinde bir logoya sahip olmak. (Bir kez indirildikten sonra, simge beyaz göz şekline dönüşebilir, bu iyi) UYGULAMAYI AÇMAYIN

2. Şimdi, ikinci adıma geçin. CAMSURF ÜZERİNE TIKLAYIN (veya kullandığınız OmeTv / Sohbet Alternatifi). Yasaklanan ekranı gösterene kadar bekleyin. Bir kez uygulamadan çıkar. Bu, aşağıda listelenen klasörlerin dosya yöneticinizde görünmesini sağlar.

3. Şimdi APP AYARLARINIZA gidin ve CAMSURF / OMETV / CHAT ALTERNATİFİ BULUN ve VERİLERİNİ TEMİZLEYİN.

4. Oradan telefonunuzun ‘DOSYA YÖNETİCİSİ’ne gidin, telefonunuzun DAHİLİ DEPOLAMA / KLASÖR’u tıkladığınızdan emin olun. Oradan GİZLİ DOSYALARIN GİZLİ OLDUĞUNDAN EMİN OLUN. Bu, aşağıdaki klasörleri görmenizi sağlar:

➡.sys
➡.appsCache
➡.apps
➡._sysCache
➡parallel_intl

Uzun harf ve rakam dizileri içeren klasörler de olacaktır, örneğin: ‘e551542df3c6dbf6’ veya ‘a456ueu1738 ….’ vb.

5. Çok sayıda rakam ve harf içerenler dahil, ÜZERİNDE BELİRTİLEN TÜM KATLARI SİLİN.

6. DCDIMIM KLASÖRÜNÜZ BUNDA KİŞİSEL FOTOĞRAFLARINIZDAN BAZILARI OLABİLECEĞİNDE BU ADIMLA DİKKATLİ OLUN.
Kontrol edin ve önceden yapılıp yapılmadığını kontrol edin. Lütfen yeni bir klasöre taşıyın.

Bunu yaptıktan sonra, BU KLASÖRÜ SİLMELİSİNİZ. Tüm klasörü bir kerede silmenize izin vermiyorsa, KLASÖRÜ TIKLAYIN ve İÇERİĞİNİ SİLMELİSİNİZ. Yani o klasörün içindeki dosyalar.

7. Şimdi buradan yapmanız gereken tek şey ‘PARALEL MEKAN’ uygulamasına gitmek, yüklenmesini bekleyin. Şimdi Parallel Space’e bazı uygulamalar eklemelisiniz, o ekrandan geçmek için boşluğa en az bir uygulama koymanız gerektiğinden, zaten kontrol edilen tüm uygulamaların Youtube’un işaretini kaldırıyorum.

8. Oradan CAMSURF / OMETV / CHAT ALTERNATIVE’ı görmelisiniz. Tamamlandığında, uygulamayı klonlamak için üzerine tıklayın. Uygulamayı normal şekilde kullanabilirsiniz. Yasak kaldırılacak.

NOTE LÜTFEN SOHBET UYGULAMASINI KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR VE HER ŞEY. PARRALLEL ALANINDA KULLANMALISINIZ.? Yani paralel sohbet uygulamasına değil, gerçek sohbet uygulamasına gidin. Sohbet uygulamasına giderseniz, yasağınız tekrar açılır ve ardından temizleme adımlarını yeniden yapmanız gerekir. 2-7 arası adımların yanı sıra Paralel Boşluktaki verileri temizleyin.

?????????????
PARALEL ALANDA SOHBET UYGULAMASINI KULLANIRKEN BAN ALABİLİRSİNİZ BONUSDUR.

Paralel Boşluk’un verilerini temizlemeniz, ardından yukarıdaki klasörlerin dosya yöneticinizde görünmesi için sohbet uygulamasını (Camsurf, OmeTV veya Sohbet Alternatifi) tıklamanız gerekir. Sohbet uygulamasını tıklamazsanız, klasörler açılmaz. Oradan sohbet uygulamaları verilerini temizleyin ve 2-7. Adımları tekrarlayın

Bu size yardımcı olursa, elbette başkalarına gösterin. Ve cömert hissediyorsanız bana Paypal para gönderebilirsiniz (zorunlu değil, ama memnuniyetle karşıladı)

PayPal’ım:
  .