Brawl Stars hileli mod apk indir (29.270)

Epik bir battle royale ve takım ölüm maçı çizgi film dövüş oyunu edinmek için Android için Brawl Stars hileli mod APK en son sürümü indirin. Önümüzde tonlarca eğlence var.

 

AÇIKLAMA BRAWL STARS

Agresif tarafınızı ortaya çıkarmak ister misiniz? Bu devasa kavga dövüş oyununda sonuna kadar takım tabanlı bir savaşa girmek için Brawl Stars mod APK’sini indirin. Kilidi açılacak tonlarca kavgacı ile bu destansı oyunu arkadaşlarınızla ve düşmanlarınızla çevrimiçi oynamayı seveceksiniz.

indir-brawl-stars-mod-apk

Kim en az arada bir büyük bir halk yumruklaşması yaşamak istemez ki? Brawl Stars’da, aksiyonu sokaklara çıkarır ve rakiplerinizi alt etmek için arkadaşlarınızla takım olursunuz. 3V3 dövüşleri oynayın veya daha fazla aksiyon almak için devasa Battle Royale moduna dalın.

Her biri kendi benzersiz silahlarına ve imza hareketlerine sahip, kilidini açacak çok sayıda kavga var. Çeşitli oyun modlarında sizi saatlerce eğlendirecekler.

İçinizdeki karanlık tarafı şimdi serbest bırakın ve bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunu mobil cihazlara indirin.

Gece boyunca kavga

Kavga etmek ve dövüşte değerinizi kanıtlamak istiyorsanız, o zaman bu sizin için nihai oyundur. Brawl Stars apk, şu anda mobil cihazlarda en bağımlılık yapan ve eksiksiz dövüş oyunlarından biridir. Benzersiz imza hareketlerinin miktarı, çeşitli karakterler ve çeşitli farklı oyun modları, size unutulmaz bir oyun deneyimi sunmak için birleşecek.

brawl-stars-apk-free-indir

Çeşitli oyun modları: Toplamda, oynanabilecek beş oyun modu ve özel etkinlikler vardır. Rakip takımdan daha fazla jeton toplamanız ve tutmanız gereken basit 3V3 oyun modları vardır ve yıldızları tutmanız ve düşman takım tarafından alıkonulmaması gereken ödül oyunları vardır. Bunun da ötesinde, soygun görevleri ve düşmanlarla tekli veya ikili modda mücadele edebileceğiniz bir battle royale oyun modu da var.

Çeşitli oyun modları, bu oyundan asla sıkılmamanızı sağlar. Hepsinde ustalaşmak çok fazla pratik gerektirir. Ne gerekiyorsa alacak mısın?

Büyük dövüşçü koleksiyonu: Oyunla ilgili en iyi şeylerden biri, epik özel yeteneklere sahip yeni ve geliştirilmiş dövüşçüleri sürekli olarak açabilmenizdir. İlerledikçe, karakterleriniz için yeni hareketlerin ve görünümlerin kilidini de açabilirsiniz. İşlerin her zaman gelişmesini sağlamak için yeni içerik bırakan düzenli güncellemeler vardır, böylece asla durgun bir noktaya ulaşamazsınız.

brawl-stars-for-android

Sıralarda yükselin: Oynayıp ilerledikçe, dünyanın en iyi oyuncusu olana kadar kademeli olarak yerel ve ardından bölgesel liderlik tablolarında tırmanmaya başlayacaksınız! Dünyanın geri kalanına karşı yarışın ve bölgenizde şampiyon olun ve ardından kavga becerilerinizle tüm gezegene hakim olun. Yarışma her zaman eğlencelidir ve oynarken size nişan alabileceğiniz bir şey verir.

Arkadaşlarınızla takım oluşturun: Okuldan veya işten arkadaşlarınızla oyun boyunca oynayın ve savaş alanında rakiplerinize hükmedin. Destansı bir ekip kurun ve seviye atladıkça ve giderek daha güçlü hale geldikçe birbirinizi destekleyin. Bu, başka hiçbir Android oyununun sağlayamayacağı bir ekip çalışmasıdır.

Oynaması ücretsiz: Oyunun büyük bir kısmı oynamak ve eğlenmek için tamamen ücretsizdir – oyunda gerçek parayla satın alınması gereken bazı öğeler vardır. Çoğunlukla, bir kuruş harcamak veya çok fazla reklam izlemek zorunda kalmadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

brawl-stars-mod-apk-free

Brawl Stars Mod APK – Sınırsız Para, Değerli Taşlar, Biletler

Oyunu biraz daha avantajlı oynamak ister misiniz? Oyunun başından itibaren her şeyi satın alma ve kilidini açma ek bonusuyla birlikte Brawl Stars apk’nın tam deneyimini yaşamak için Sınırsız Para, Mücevher, Bilet modunu indirin.

Google play’deki orijinal versiyon