Blackpink ile çakmakJames, Güney Koreli pop grubu Blackpink kadınlarından Flinch oyunu oynamasını ve çelik sinirlerini test etmesini istiyor. Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa’nın her biri, ardışık bir pleksiglas arduvazın arkasında durur ve çeşitli meyveler yüksek hızlarda ateşlendiği için hareketsiz kalmalıdır.

Geç Geç Gösteri:
Abone ol:
Bölümlerin Tamamını İzle:
Facebook:
twitter:
Instagram:

James Corden ile gece geç saatlerde 12:35 ET / 11: 35 PM CT. Sadece CBS’de.

Ertesi gün cihazlarda sevdiğiniz yeni şov bölümlerini alın, canlı TV yayını yapın ve CBS Tam Erişim ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde tam CBS hayranlarının favori mevsimlerini izleyin. Ücretsiz dene!


Her hafta gece, JAMES CORDEN ile GEÇ GEÇ GÖSTERİSİ partiden sonra gece geç saatlerde ünlü konukları, sinirli müzikal eylemleri, oyunları ve eskizleri bir araya getiriyor. Corden, izleyicilerini perde arkasına bir göz atarak yeşil odaya sunarak, tüm misafirlerini bir kerede dışarı çıkararak ve müzikal ve oyunculuk yeteneklerini çeşitli eskizlere ödünç vererek şovunu farklılaştırıyor. Ek olarak, grup lideri Reggie Watts ve house grubu, gösteri boyunca orijinal, doğaçlama müzik sağlar. Corden, hükümdarları Mart 2015’te ev sahibi olarak kabul ettiğinden, Carpool Karaoke gibi vızıldayan viral videolar üretmesiyle hızla tanındı. “