Beğendiğiniz bir kıza nasıl mesaj gönderilir -14 Bir Kıza Mesaj Gönderme Kuralları BilmelisinizKýzý metnin üzerine mi getirmek istiyorsun? Bu bilinmesi gereken 14 kural, görmek istediği metinleri kolayca gönderir (ve onu kapatanlardan kaçınır). Beğendiğiniz bir kızı tam olarak nasıl yazacağınız.

Arkadaşlar, hepimiz oradaydık:

Telefon ekranına bakarken, gergin ve emin ne diyeceğim. Ve bir kıza mesaj atmak telefonu alıp bir kız çağırmaktan daha az sinir bozucu olsa da, arkadaşlık oyununa yepyeni bir kurallar / görgü kuralları ekler…

… Ve şimdi kızların (elbette) bunları nasıl yazmanız gerektiği konusunda beklentileri var.

Ve hepimiz biliyoruz:

Kızların sizi görebildiği ve duyabildiği zaman beklentilerini karşılamak zor … sadece ekrandaki karakterlerle çok daha az.

Peki… bu beklentileri nasıl karşılıyorsunuz? Bir kızla kısa mesajlaşmaya nasıl başlarsın? Onunla metin üzerinde nasıl flört edersin? Senin gibi bir kızı metnin üzerine nasıl yaparsın? Tüm bu sorular gerçekten aynı ezici gizemdir:

Bir kız nasıl yazılır?

Basit… kızların bir metinde tam olarak neleri aradığını öğrenirsiniz. Bu videoda, mesajlaşma söz konusu olduğunda kızların tam olarak ne yapmak ve ne istemediklerini gösteriyoruz.

… Ve daha fazlasını istiyorsanız, Mantelligence.com’da bir kızı (tam olarak ne yazmanız gerektiğini gösteren örnekler de dahil olmak üzere) bir metin yazmak için en iyi 21 ipucu ile daha büyük, daha derin bir yazı yaptık:

Abone ol:

Resimler / videolar Depositphotos ..com, Pexels.com, Unsplash.com, Videezy ve diğer kaynaklar aracılığıyla.

Parça: Sahilde
Audio Jungle tarafından sağlanan müzik

Bölüm # 13.