Azar Görüntülü Sohbet & Çağrı, Messenger Full Ücretsiz Android Apk İNDİRİNDİR:
Anlık yakınlıkta büyüleyici bir deney. Kaderin elini ne zaman karşılayabileceğini asla bilemezsin. “- Uygulamasıszoom Review
Azar, görüntülü sohbet yoluyla yeni bir arkadaş bulma uygulamasıdır. Dünyanın her yerinden insanları kendi evinizin rahatlığında keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Birisiyle tanışmak, tek bir kaydırma hareketi kadar basittir. Kaydırın ve tanışın, bu kadar basit! Kendinizi farklı kültürlere ve dillere maruz bırakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Azar’da video mesajlaşmasına inanıyoruz çünkü en hızlı iletişim yolu bu. Profillerden sonra, diğer kişiyle doğrudan konuşabildiğinizde, yüz ifadelerini alıp vücut dillerini okuduğunuzda neden kullanıcı profillerini okurken zaman harcıyorsunuz? Artık metin tabanlı iletişimin belirsizliğini merak etmenize ya da harika hazırlanmış profillerine dayanmayan kişi tarafından hayal kırıklığına uğramanıza gerek yok. Gerçek sohbetler yaparak gerçek maddeye ulaşın. Ve bu senin için doğru kişi değilse? Çok basit, sola kaydırın ve bir sonraki kişi sizi bekliyor.
________
Azar ekibi, ürettiğimiz ürün ve dostça topluluktan gurur duyuyor. Topluluğumuzdaki herhangi bir saldırgan davranış veya zorbalık için sıfır toleransa sahibiz. Bu nedenle, politikalarımıza yönelik her türlü ihlal ciddiye alınacak ve hesabın askıya alınmasına / iptal edilmesine yol açacaktır. Akran izleme sistemimize ek olarak, müşteri hizmetleri ekibimiz ihlal edenleri onaylamak ve işlem yapmak için haftanın 7 günü 24 saat çalışır. Ayrıca, yüz tanıma teknolojileri ve otomatik engelleme sistemleri kullanıcı deneyimlerinde en yüksek kaliteyi sağlamak için çalışmalara sokulmaktadır. Yanlışlıkla engellenmemesi için tüm raporların moderatörlerimiz tarafından onaylandığı ve iki kez kontrol edildiği unutulmamalıdır. Kullanıcılar Facebook sayfamıza başvurabilir (ev kurallarımızın ayrıntıları için).
________
Lütfen Azar için desteğinize devam edin. Arkadaş bulma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edeceğiz! Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın ve Google Play’de ve Facebook’ta bizi inceleyin.
Özellikleri:
– 3G / 4G ve Wi-Fi üzerinden görüntülü sohbet yoluyla arkadaş bulma.
– Yeni arkadaşlarınızı arkadaş listenize ekleyin.
– Arkadaş listesi ile ücretsiz kısa mesajlar ve video chatleri.
– Arkadaş bulma kriterlerini ayarlayan filtreler (bölgesel, cinsiyet).
– Kolay Facebook ile oturum açın veya hızlı bir şekilde yeni hesap oluşturun.
– Sadece yeni arkadaşlar edinerek popülerlik puanı kazan.
Premium hizmet: (1 ~ 200 $)
– Eşya mağazamızda Azar taşları satın alabilir veya kötüye kullanım bildirerek müşteri hizmetleri ekibine Azar topluluğuna yardımcı olarak taşlar kazanabilirsiniz
– Azar mücevherlerinizi keşif filtreleri ve mesajlaşma işlevleri satın almak için kullanabilirsiniz. .