APTV: Freida Pinto & Martha Adams Washington’da Yükselen Kıza Eğitim Hakkında SohbetWashington, D.C vay Kız Yükseliyor tarama dünya çapında kız eğitimini destekleyen ilham verici hikayeler ile kalabalık vay.

Washington DC’deki George Washington Üniversitesi’ndeki Milken Enstitüsü Halk Sağlığı Okulu’nda, Kız Yükselişi haftasonunun ilk gününün, Kız Yükselişi uzun metrajlı filminin bölümlerinin özel bir gösterimi ile gerçekleştiği yerdi. Film, gelişmekte olan ülkelerde dokuz kızın hikayesini ve özellikle gelecekteki refahlarıyla ilgili olduğu için eğitimin önemini anlatıyor. Gösterimi Hollywood aktris ve Global Girl Rising Büyükelçisi Freida Pinto ve Girl Rising’in Yaratıcı Şefi Martha Adams’ın yer aldığı bir panel tartışması izledi.

ANOKHI PULSE TV, Kız Yükselen hareketine destek vermek için tarama ve tartışmada yer aldı ve Kız Yükselen uzun metrajlı filmin nasıl eşsiz bir çağrı olduğunu öğrenmek için Freida Pinto, Martha Adams ve ANOKHI MEDIA’nın Kurucusu / Başkanı ve CEO’su Raj Girn ile yakalandı. tüm dünyada kız çocuklarının eğitimini desteklemek için zihinsel, sosyal, politik ve kültürel değişimi ateşleyebilecek eylemlere.

Öne Çıkan Resim Kaynağı: Matthew Golden.