Appear.in – Ücretsiz Görüntülü Sohbet ve Konferans AracıÜcretsiz görüntülü sohbet aracı Uygulamasıear.in çevrimiçi toplantılar ve eğitimler için idealdir. Canlı akış ve diğer görüntülü sohbet platformlarının her yerde patladığını gördüğümüz için görüntülü sohbet giderek daha popüler hale geliyor. Bazıları diğerlerinden daha etkilidir.

Bir çevrimiçi toplantıya ev sahipliği yapmak biraz daha zordu ya da telekonferansla sınırlıydınız, ancak şimdi görüntülü chat ile Uygulamasıear.in gibi ücretsiz görüntülü sohbet platformları. Video chatsi, web toplantısı, sanal toplantı vb. Olarak adlandırın, konumla sınırlı kalmamak ve görüntülü sohbet yoluyla sohbet edebilmek büyük bir değer sağlar.

Yukarıdaki video benim geri bildirim ve ücretsiz görüntülü sohbet platformu Uygulamasıear.im nasıl kullandığım hakkında hızlı bir demo sağlar.

Dotto Tech hk. Daha fazla bilgi
YouTube Kanalımıza abone olmak için burayı tıklayın!

Steve’in mükemmel çevrimiçi ücretsiz atölyelerine göz atın:

Steve gibi jusy videolar oluşturmayı öğrenin
Screencasting Sırları – Steve gibi müthiş ekran görüntüleri nasıl oluşturulur

EVERNOTE hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?
Evernote Bulmacasını Çözme

Steve Hakkında
Steve Dotto, Kanada’nın en uzun soluklu ulusal sendikasyon teknolojisi TV şovu Dotto Tech’in uzun süredir ev sahibi ve baş yapımcısıdır. Televizyonda 15 yıl kaldıktan sonra Steve, YouTube’da tavsiyesini ve nasıl yapılır videolarını yayınladı.
Her hafta, kişisel kullanım perspektifinden teknolojinin tüm yönlerini kapsayan teknolojinin hayatınıza nasıl uyduğunu gösteren yeni videolar üretiyoruz.
Windows, Mac, iOS, android, iphone, uygulamalar, gmail, google sürücü, ipad tablolarının hepsi kapsanır.
Görmek istediğiniz videolar için bir öneriniz varsa, bize bir not bırakın
www.dottotech.com

Etkinliğinizde konuşmak için Steve’e rezervasyon yaptırın, o olağanüstü bir konuşmacıdır. Daha fazla bilgi için:

Steve’den daha fazlası için
www.dottotech.com
Twitter’dan
@dottotech.