Android için Chatous Apk indirİndirme: {link

Dünyanın dört bir yanından yabancılarla sohbet edin

Chatous, dünyanın her yerinden diğer kullanıcılarla anonim olarak iletişim kurmak için bir uygulamadır, böylece ortak noktalarınız hakkında sohbet edebilirsiniz … veya sadece tam bir yabancıyla konuşarak biraz zaman geçirebilirsiniz.

Bir profil oluştururken, Chatous kullanıcılarının ilgi alanlarına göre bir dizi hashtag eklemesi gerekir, böylece diğer kullanıcılar aramalarına başladığında, uygulama ortak ilgi alanlarına sahip kullanıcılara öncelik verir. Elbette, yoksa, aynı anda oturum açmış olan herhangi bir kullanıcıyla rastgele bir konuşma başlatabilirsiniz.

Chatous konuşmalarında, ekranın diğer tarafındaki kişi ile rahatlıkla konuşabilirsiniz. Konuşmayı istediğiniz zaman durdurabileceğinizi akılda tutmak önemlidir – bir kullanıcı saygısızsa, onları engelleyebilirsiniz. Görüşme sırasında resim gönderemezsiniz, ancak emoji gönderebilirsiniz.

Chatous, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışmanıza izin veren çok eğlenceli bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Herhangi bir karakter dizisi olmadan, sadece hoş ve eğlenceli sohbetler yapmak için insanlarla tanışabilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ:

★ Benzer ilgi alanlarına sahip kişileri bulmak ve sohbet etmek için #hashtag’leri kullanın
★ anonimlik yoluyla veya herhangi bir zamanda ekran adınızı değiştirerek kimliğinizi koruyun – aranamaz!
★ cep telefonunuzda veya chatous.com masaüstü bilgisayarınızda Chatous kullanın
★ Görüntülü sohbet ve süresi dolmuş fotoğraf, video ve sesli mesaj paylaşın!
Umarız Chatous’u bizim kadar severek kullanırsınız. Her zaman kullanıcı deneyimini geliştirmek istiyoruz ve sizden herhangi bir geri bildirim, soru ve endişenizi duymak isteriz. Mutlu sohbet!

chatous apk 2015
chatous sınırsız belirteçleri apk
chatous apk ios
chatous kısa sohbet
chatous incelemesi
chatous apk 2018
chatous web sürümü
chatous apk 2015 ios.