Android için Bumble Apk İndir (Tanışma, Tarih ve Ağ) 2019İndirme: {link

Hayranları tarafından yapılan ücretsiz Bumble kılavuzu.

Bumble, yeni insanlarla tanışmanın ve sosyal çevrenizi genişletmenin en heyecan verici yoludur.

Bumble – Tanışma, Randevulaşma Yeni Arkadaşlar yakında ilgi alanlarınızı paylaşan ve ŞİMDİ sohbet etmek isteyen yeni insanlar bulmanıza yardımcı olur! Eğlenceli, arkadaş canlısı ve ücretsiz!

Bumble’ı Tinder ve OKCupid gibi diğer arkadaşlık uygulamalarından farklı kılan şey, kadınlara tüm gücü vermeye odaklanmasıdır. Bumble kullanan erkekler uygulamada hızlıca kaydırabilir ve eşleşmeleri bulabilir, ancak chat başlatamazlar.

Tokatlamak. Eşleşme. Sohbet. Tarihi. Bumble kolay ve eğlencelidir — Birini beğenmek için sağa kaydırın, geçmek için sola kaydırın. Birisi seni beğenirse, bu bir Eşleşme! İki kişilik katılımı, iki kişinin yalnızca karşılıklı ilgi söz konusu olduğunda eşleşmesi için icat ettik. Stres yok. Reddetme yok. Eşleşmeleriyle hızlıca kaydırın, eşleştirin ve çevrimiçi sohbet edin, ardından telefonunuzdan uzaklaşın, gerçek dünyada buluşun ve yeni bir şey başlatın.

Şimdi kaydırmaya başlayın. Ve unutmayın, şüpheye düştüğünüzde sağa kaydırın. Bize güvenin, ne kadar çok seçeneğiniz varsa, hayat daha iyi görünür.

Dünyanın en büyük, en sıcak single topluluğu Bumble’a hoş geldiniz. Çekinmeyin, hızlıca kaydırın.

? YENİ ARKADAŞLAR YAP
Kimin beğenmesini istediğinize karar vermek için fotoğrafları görüntüleyin ve herkesin ilgi alanlarına bakın! Herhangi bir ret korkusu olmadan yeni arkadaşlar edinmek isteyen heyecan verici bir koleksiyona erişin.

? BİR MAÇ
İnsanlarla eşleştikten sonra metinler, sesli mesajlar, resimler ve videolar kullanarak sohbet edin. Paylaştıkları yaşam anlarını takip ederek maçlarınızı daha iyi tanıyın.

? CREEPS YOK
Yalnızca eşleştiğiniz kişilerle sohbet edin. Asla sevmediğin rastgele insanlardan mesaj almayacaksın ..

? GÜVENİLİR GİZLİLİK
Sosyal hayatınız özeldir; anlıyoruz. Kişilerinizi gizlemeyi seçtiğinizde, adres defterinizdeki kişiler size önerilmeyecektir veya bunun tersi de geçerlidir.

bumble apk 2018,
bumble apk android 4.4 2,
bumble apk kesmek,
bumble apk filipinler,
bumble dating app apk son sürümü,
bumble apk android en son,
bumble apk son sürümünü indirin,
bumble premium kırık apk indir,.