Android için Bekarlar Apk karşılamak için Waplog -Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Uygulamasını indirinİndirme: {link

Arkadaş bulmak ve muhtemelen romantizm için bir sosyal ağ

Waplog, Skout ve Badoo gibi benzer arkadaşlık uygulamaları gibi çalışır. Facebook / Google veya e-postanızı kullanarak profilinizi oluşturabilir, ardından tüm bilgilerinizi ve istediğiniz kadar resim ekleyebilirsiniz. İlgi alanlarınızı, yaşınızı, ilişki durumunuzu vb. Gösterebilirsiniz.

Profilinizi oluşturduktan sonra, yakınınızdaki ilginç kişileri aramaya başlayabilirsiniz. Önemli olan aradığınız cinsiyeti ve yaşı belirtmektir. Örneğin, yalnızca sizinkine benzer yaştaki erkekleri görmeyi seçebilirsiniz.

Waplog oldukça güzel çalışan oldukça basit bir tanışma uygulaması. Tek sorun, gerçekten ilginç olması için daha geniş bir kullanıcı tabanına ihtiyaç duymasıdır.

* En iyi tanışma deneyimi için yeni insanlarla tanışmak, sohbet etmek, eşleştirmek, yeni arkadaşlar edinmek için ÜCRETSİZ ve güvenli bir yol
* Waplog, diğer ücretli arkadaşlık uygulamalarının ve arkadaşlık sitelerinin aksine, hikayeleri izleyebilir, yeni insanlarla tanışabilir, ÜCRETSİZ eşleşebilir ve sohbet edebilir, çünkü bekarlar arasında en sevilen arkadaşlık uygulamasıdır.
* BEDAVA fotoğraf ve konuma göre arayın!
* Bir tarih bulun ve hemen sohbet etmeye başlayın.
* “Canlı Sohbet” in keyfini çıkarın ve kimin çevrimiçi olduğunu görün! Gerçek tanışma profilleri olan gerçek kişiler sohbet etmeye ve seninle çıkmaya hazırdır. Ne ararsanız onu bulacaksınız. Bu bir ilişki, ilişki veya arkadaşlık olsun.
* Ücretsiz tanışma ve sohbet mesajlaşma için insanlarla sohbet edin.
* Daha güvenli ve güvenilir bir randevu için güçlü doğrulama sistemi.
* Hikayeler ekleyin ve izleyin ve gerçek insanlarla tanışıp sohbet ederek Waplog Topluluğunun bir parçası olun.
* Waplog’u indirmek ve kullanmak için ÜCRETSİZDİR ve bu ana özelliklerimiz için asla değişmez. Ancak, daha fazla özelliği etkinleştirmek için Waplog VIP üyeliğimize veya Boost’a da abone olabilirsiniz.

? Waplog Hikayesi:
Gününüzün tüm anlarını paylaşın. İstediğiniz kadar hikaye ekleyin ve gerçek insanlarla tanışın. Arkadaşlık uygulamaları geleneksel kalma eğilimindedir. Daha yeni insanlarla tanışmak, eşleşmek ve sohbet etmek için buluşmayı yepyeni bir seviyeye taşıyoruz. Kilitli videolar oluşturarak videolarınızı paraya bile dönüştürebilirsiniz.

? Boost:
Boost, 30 dakika boyunca bölgenizdeki en iyi profil olmanızı sağlar ve dikkatinizi size çeker. Daha fazla maç alırsınız ve daha fazla insanla tanışırsınız.

Beklemeyin, bugün çıkmaya başlayın, flört edin ve yeni insanlarla tanışın. Waplog’a şimdi katılın ve yeni bağlantıyı hemen keşfedin.

indir waplog apk pro
waplog messenger indir
waplog sohbet
waplog apk pro tam sürüm
waplog eşleşmesi
waplog apk eski versiyon
waplog apk mod
waplog apk pro tam
waplog apk kırık
waplog apk primi.