Kategoriler
yabancı görütülü chat

Amazon Glow: Çocuklar için görüntülü sohbet etmenin daha iyi bir yoluAmazon Glow, çocukların oyun oynamak ve kitap okumak için aileleriyle bağlantı kurmaları için yeni bir görüntülü sohbet sistemi türüdür. Bridget Carey, onu bu kadar özel yapan şeyin ne olduğunu açıklamak için 5 yaşındaki kızından yardım alır. Amazon Glow’u burada görebilirsiniz: *CNET bu tekliften komisyon alabilir. Amazon Glow hakkında daha fazla bilgi için CNET hikayesine göz atın: CNET’e abone olun: Bizi Facebook’ta beğenin: Bizi Twitter’da takip edin: Bizi Instagram’da takip edin: Bizi TikTok’ta takip edin: .

“Amazon Glow: Çocuklar için görüntülü sohbet etmenin daha iyi bir yolu” için 26 yanıt

I’m not crazy about even more screens but I don’t live in the same state or anywhere near family so I was interested in this until I heard about the subscription. I’m out.

Can't know how I bumped onto this. Anyway Damn good clip ❤️. I also have been watching those similar from MStarTutorials and kinda wonder how you guys make these clips. MSTAR TUTORIALS also had cool info about similiar money making things on his channel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir